Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/03/2012

Casio – klasycznie z rzymskimi cyframi

CASIO wprowadza na rynek dwie serie klasycznych modeli zegarków na stalowej bransolecie. Duże tarcze i rzymskie cyfry nadają kolekcjom eleganckiego charakteru.

 

Najnowsze kolekcje z wyglądu delikatne i subtelne, odsłaniają nowe oblicze czasomierzy CASIO. Marka sięga do swoich korzeni. W Polsce kojarzona głównie z zegarków idealnych na prezent komunijny powraca z klasycznymi propozycjami.

Serię LTP-1340 tworzą trzy modele: z czarną tarczą – LTP-1340D-1AEF; brązową – LTP-1340D-5AEF oraz srebrno-złotą – LTP-1340D-7AEF.

W serii LTP-1342D znajdziemy model z niebieską tarczą – LTP-1342D-2CEF, różową – LTP-1342D-4CEF, oraz białą – LTP-1342D-7CEF.

Bransolety i koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej. Cena 299 zł.


Panorama Firm pomoże znaleźć strefę kibica

Już 19 czerwca Reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej meczem z Senegalem. Dla polskich kibiców będzie to doskonała okazja do spotkań i wspólnego wspierania biało-czerwonych. Z myślą o sympatykach futbolu lokalna wyszukiwarka Panorama Firm udostępniła wykaz miejsc, w których będzie można grupowo oglądać transmisje z meczów. Co istotne, właściciele lub zarządcy […]

65 miliardów dolarów na Big Data

SNS Telecom & IT, firma doradcza badająca globalne rynki, szacuje, że do końca 2018 roku inwestycje w Big Data wyniosą 65 miliardów dolarów. W raporcie “Big Data Market: 2018 – 2030 – Opportunities, Challenges, Strategies, Industry Verticals & Forecasts” opracowanym przez SNS Telecom & IT, stwierdza się, że mimo wyzwań związanych z ochroną prywatności i […]

Kim są użytkownicy social media w Polsce?

NapoleonCat – platforma do zarządzania komunikacją w social media – postanowiła przeanalizować udział procentowy osób korzystających z największych platform społecznościowych w Polsce. Pod lupę wzięto użytkowników Facebooka, Instagrama oraz Messengera. Kim są osoby korzystające z tych serwisów? Niekwestionowanym liderem wśród mediów społecznościowych w Polsce jest Facebook. Obecnie korzysta z niego 16,3 mln osób powyżej trzynastego […]

Techcity na Facebooku