Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

07/03/2012

Konkurs Sony – wystąp w grze Uncharted 3: Oszustwo Drake’a (video)

Postaci z gier nie są już tylko wytworami specjalistów od animacji komputerowej. W grze Uncharted 3: Oszustwo Drake’a na PlayStation 3 grają prawdziwi aktorzy – sceny z ich udziałem przygotowywane są w studiu w technice motion capture. Teraz Sony pozwala fanom serii Uncharted stać się jednym z bohaterów gry. Już w najbliższy piątek, 9 marca, na stronie Sony Polska na Facebooku rusza konkurs „Casting do Uncharted – myślisz, że możesz być nowym Nathanem Drake’iem?”.

Zwycięzca konkursu zagra nową postać dostępną w trybie multiplayer. Co więcej – pojedzie w tym celu do Culver City w Los Angeles, gdzie między innymi spotka się z zespołem twórców gry ze studia Naughty Dog i będzie miał wyjątkową okazję wzięcia udziału w przygotowywaniu nagrania techniką motion capture.

Jak to działa:
Konkurs „Casting do Uncharted – myślisz, że możesz być nowym Nathanem Drake’iem?” na Facebooku będzie się składał z trzech zadań. Uczestnicy będą musieli dowieść, że potrafią być równie dobrzy, jak Nathan Drake – główny bohater gry. Każdy uczestnik musi wziąć udział we wszystkich trzech zadaniach:

1. „Nazwij się jak Nathan Drake” – uczestnik konkursu musi wymyślić imię i nazwisko, które będzie nosiła grana przez niego postać.
2. „Ruszaj się jak Nathan Drake” – uczestnik musi przesłać organizatorom nagranie wideo, na którym zademonstruje swoją zręczność i sprawność fizyczną.
3. „Zagraj jak Nathan Drake” – uczestnik musi nagrać podkład głosowy do sceny z gry: chodzi o wykazanie się kreatywnością i umiejętnością wykorzystywania głosu.

Organizatorzy wybiorą 10 finalistów z całej Europy. Wezmą oni udział w finale konkursu, który zostanie rozegrany na żywo w Los Angeles i wyłoni jednego szczęśliwca – przyszłego odtwórcę nowej postaci w grze.

Konkurs zaczyna się w piątek 9 marca i trwa do soboty 18 marca, do północy czasu uniwersalnego (GMT).

Przeczytaj także:   Nowy telefon satelitarny Inmarsat IsatPhone Pro

Techcity na Facebooku