30/03/2012

Nowa seria nawigacji Garmin nüvi 3500

Garmin wprowadza do sprzedaży nową serię nawigacji nüvi 3500. W skład serii wchodzą urządzenia nüvi 3540LT oraz nüvi 3590LMT. Najnowsze modele PND to pierwsze nawigacje Garmin, które łączą smukłą obudowę z dużym 5-calowym szklanym wyświetlaczem oraz najnowszą wersją systemu nawigacyjnego Garmin Guidance 3.0.

 

 

Seria nüvi 3500 wykorzystuje najnowocześniejsze technologie Garmina, takie jak system nawigacyjny Guidance 3.0, czy usługi Live Ready oparte na współpracy z nową aplikacją Garmin Smartphone Link.

PND z serii nüvi 3500 są wyposażone w najbardziej zaawansowany system nawigacyjny Guidance 3.0. Dla użytkownika oznacza to szybsze wyszukiwanie i wprowadzanie adresów oraz punktów docelowych (instaSearch),  efektywniejsze wyznaczanie tras (instaRoad) oraz intuicyjne menu, umożliwiające dostosowanie nawigacji do swoich potrzeb. Asystent pasa ruchu z funkcją photoRealTM wyświetla dokładne zdjęcia skrzyżowań i pomaga w wyborze odpowiedniego pasa ruchu przed planowanym skrętem lub zjazdem. Aktualna baza Garmin zawiera aż 65 000 zdjęć z widokiem skrzyżowań w trybie photoRealTM na terenie Europy – 4 razy więcej niż w poprzednich modelach nüvi. System Guidance 3.0 jest również wyposażony w technologię myTrends, która, bazując na historii podróży danego użytkownika, przewiduje najlepszą trasę. Ponadto najnowszy system nawigacyjny zapewnia kierowcom bezpieczeństwo w trakcie jazdy, umożliwiając zestawienie książki telefonicznej z nawigacją i wykonywanie połączeń z poziomu ekranu nawigacji (nüvi 3590LMT). Funkcja Safe Texting pozwala na odbieranie i odpisywanie na sms-y bez odrywania wzroku od drogi (nüvi 3590LMT).

Dla posiadaczy smartfonów z systemem Android Garmin przygotował specjalną aplikację Smartphone Link, która zapewnia współpracę i wymianę danych między nawigacją nüvi 3590LMT a smartfonem z Androidem. Aplikacja dostępna jest do pobrania w Android Market.

Dzięki aplikacji Smartphone Link, użytkownicy nüvi 3590LMT mogą korzystać z oferowanego przez Garmin szerokiego pakietu usług online (Live Ready). Jedną z oferowanych usług jest 3D Live Traffic – aktualizowane na bieżąco informacje drogowe, dzięki którym kierowcy z łatwością ominą najbardziej zakorkowane ulice. Użytkownicy nüvi 3590LMT mogą korzystać z bezpłatnych aktualizacji informacji drogowych 3D Traffic dostępnych dożywotnio dla danego produktu. Informacje z 80 milionów punktów zbierania danych są na bieżąco łączone z danymi z poprzednich dni i miesięcy, dzięki czemu nawigacje Garmin mogą pewniej przewidzieć sytuację na drogach.

Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do innych usług Live Ready, takich jak informacje o  pogodzie, parkingach czy cenach paliw .

W skład serii nüvi 3500 wchodzą urządzenia nüvi 3540LT z bezpłatną aktualizacją informacji drogowych Lifetime Traffic, kompatybilne z aplikacją Smartphone Link, oraz nüvi 3590LMT z bezpłatną aktualizacją map Lifetime map dla całej Europy , głosową aktywacją nawigacji, bezpłatną aktualizacją informacji drogowych Lifetime Traffic oraz połączeniem Bluetooth.

Urządzenia z nowej serii nüvi 3500 dostępne są w sprzedaży od marca 2012 r.
Sugerowana cena detaliczna nawigacji nüvi 3540LT (wersja Central Europe) to 259€.
Sugerowana cena detaliczna nawigacji nüvi 3590LMT (wersja Europe) to 329€.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...