Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/03/2012

SteelSeries: Sensei – mysz dla graczy

Firma SteelSeries,  w dniu otwarcia targów CeBIT 2012, zaprezentowała mysz SteelSeries Sensei [RAW]. Urządzenie wyposażone ma być w najlepsze w swojej klasie komponenty m.in. przełączniki Omron oraz doskonały sensor laserowy i charakteryzuje się współczynnikiem CPI  w zakresie 100-5700.

 

Mysz jest przeznaczona zarówno dla graczy prawo-, jak i leworęcznych, doskonale pasuje do dłoni i wyposażono ją w trójstrefowe, w pełni konfigurowalne podświetlenie LED. Dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine użytkownicy mogą idealnie dopasować ją do swoich preferencji i stworzyć nieograniczoną liczbę profili.

Mysz SteelSeries Sensei [RAW] będzie dostępna w dwóch wersjach. Dla graczy, którzy chcą mieć pewność, że odrobina potu na dłoni nie przeszkodzi im w rozgrywce, przeznaczona będzie wersja Rubberized pokryta elastyczną, odporną na pot, gumą, zapewniającą doskonały komfort użytkowania.

W drugim wariancie – SteelSeries Sensei [RAW] Glossy – obudowa jest gładka i błyszcząca. Każda z wersji wyposażona jest w duże, teflonowe ślizgacze oraz 2-metrowy, odporny na skręcanie, kabel pokryty plecionką.

SteelSeries Sensei [RAW] Rubberized oraz Glossy będą dostępne na początku czerwca w ofercie SteelSeries Web Shop oraz w wybranych sklepach, w cenie 59,99 euro.

Przeczytaj także:   Nowa linia akcesoriów do tabletów od Logitech

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku