24/04/2012

Becker Professional 50 – bez kompromisów

Becker Professional 50 to najnowszy model urządzenia nawigacyjnego klasy Premium i pierwszy wyposażony zarówno w dożywotnią aktualizację map oraz dożywotnio opłacone Premium HQ TMC w Europie (w tym w Polsce). Dodatkowo Becker Professional 50 został wyposażony w pakiet funkcji Premium ułatwiających nawigację: interaktywnego asystenta kierowcy Becker SituationScan, wybieranie głosowe adresu w języku polskim Becker OneShot, uczącą się nawigację i nawigację 3D Premium.

Becker Professional 50 został wyposażony w funkcję dożywotniej aktualizacji map 44 krajów Europy. Dzięki temu użytkownicy, którzy zarejestrują się w usłudze w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia, otrzymają do trzech darmowych aktualizacji rocznie. Dodatkowo model został wyposażony w dożywotnio opłacone HQ TMC, które pozwala na omijanie utrudnień w ruchu w całej Europie oraz Premium HQ TMC w Polsce, Niemczech, Słowenii, Skandynawii i na Węgrzech.

Becker Professional 50 został wyposażony w pakiet funkcji Premium ułatwiających płynną jazdę. Interaktywny asystent kierowcy Becker SituationScan analizuje m. in. aktualną sytuację na wybranej trasie w oparciu o prędkość przejazdu danego odcinka. Jeśli jest on zbyt wolny, to może zaproponować alternatywną trasę oraz podać inne przydatne informacje. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane w widoku 3D.

Urządzenie zostało również wyposażone w funkcję uczącej się nawigacji, która na podstawie historycznych danych i funkcji omijania natężenia ruchu automatycznie unika zakorkowanych przejazdów. Becker Professional 50 uczy się również najlepszych tras na podstawie danych zebranych podczas jazdy oraz od innych użytkowników dzięki anonimowej wymianie danych poprzez program Content Manager. Każdy kierowca zarejestrowany w programie ma wpływ na precyzję kalkulowanych tras oraz może się nauczyć użytecznych objazdów i skrótów na mniej znanym terenie.

Z okazji premiery Becker Professional 50 zostało również rozszerzone portfolio akcesoriów dla urządzeń nawigacyjnych. Mały, poręczny pilot bezprzewodowy 360° łączy w sobie elegancki wygląd oraz intuicyjną obsługę. Można go bezinwazyjnie zainstalować w każdym miejscu we wnętrzu pojazdu. Po zainstalowaniu umożliwia obsługę większości funkcji nawigacyjnych poprzez pokrętło. Umieszczono na nim również dodatkowe przyciski kierujące bezpośrednio do podglądu mapy, a w modelach Active 50 i Transit 50 do zestawu głośnomówiącego Bluetooth i wybierania głosowego adresu Becker OneShot. Pilot bezprzewodowy jest kompatybilny z modelami Ready 50, Active 50 i Transit 50.

Sugerowana cena detaliczna 1099 zł.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...