Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/04/2012

Capnij Zetkę – konkurs GIGABYTE

Wystartowała zabawa organizowana przez firmę GIGABYTE, konkurs o nazwie „Capnij Zetkę” jest ściśle powiązany z wprowadzeniem na rynek płyt głównych GIGABYTE z najnowszej serii 7.

 

 

Aby wziąć w nim udział należy m.in. odpowiedzieć na kilka pytań związanych właśnie z nowymi produktami GIGABYTE.  Pomocne w tym będzie zapoznanie się z treścią umieszczoną na: dedykowanej stronie internetowej. Pod tym samym linkiem znajduje się również formularz konkursowy.

Nagrodę główną w zabawie stanowi bowiem płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-D3H. Jest to konstrukcja na chipsecie Z77 i podstawce procesorowej LGA 1155,  która obsługuje najnowsze procesory Intel 22 nm trzeciej generacji oraz Intel Core drugiej generacji. Płyta posiada wsparcie dla PCIE Express 3.0,  natywne wsparcie dla USB 3.0, wbudowane złącze mSATA oraz szereg niezbędnych wyjść graficznych: HDMI, DVI oraz RGB. Wysokiej jakości układ audio oraz wsparcie dla technologii Lucid Virtu Universal sprawiają, że GA-Z77X-D3H to idealna platforma do stworzenia domowego centrum rozrywki multimedialnej.


Oprócz nagrody głównej, na uczestników konkursu „Capnij Zetkę” czekają także atrakcyjne zestawy upominków ufundowanych przez firmę GIGABYTE. Zabawa potrwa do 30.04.2012.

Przeczytaj także:   BenQ G925HDA - monitor 18,5” z funkcją Full i Aspect

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku