Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/04/2012

Capnij Zetkę – konkurs GIGABYTE

Wystartowała zabawa organizowana przez firmę GIGABYTE, konkurs o nazwie „Capnij Zetkę” jest ściśle powiązany z wprowadzeniem na rynek płyt głównych GIGABYTE z najnowszej serii 7.

 

 

Aby wziąć w nim udział należy m.in. odpowiedzieć na kilka pytań związanych właśnie z nowymi produktami GIGABYTE.  Pomocne w tym będzie zapoznanie się z treścią umieszczoną na: dedykowanej stronie internetowej. Pod tym samym linkiem znajduje się również formularz konkursowy.

Nagrodę główną w zabawie stanowi bowiem płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-D3H. Jest to konstrukcja na chipsecie Z77 i podstawce procesorowej LGA 1155,  która obsługuje najnowsze procesory Intel 22 nm trzeciej generacji oraz Intel Core drugiej generacji. Płyta posiada wsparcie dla PCIE Express 3.0,  natywne wsparcie dla USB 3.0, wbudowane złącze mSATA oraz szereg niezbędnych wyjść graficznych: HDMI, DVI oraz RGB. Wysokiej jakości układ audio oraz wsparcie dla technologii Lucid Virtu Universal sprawiają, że GA-Z77X-D3H to idealna platforma do stworzenia domowego centrum rozrywki multimedialnej.


Oprócz nagrody głównej, na uczestników konkursu „Capnij Zetkę” czekają także atrakcyjne zestawy upominków ufundowanych przez firmę GIGABYTE. Zabawa potrwa do 30.04.2012.


SMS-y w dół, MMS-y w górę

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował coroczny „Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku” z którego wynika, że na koniec minionego roku aktywnych było ponad 53 milionów kart SIM, czyli o 4% mniej niż w 2016 roku. To jedna z prawdopodobnych przyczyn spadku liczby SMS-ów wysłanych przez użytkowników polskich sieci. W 2017 roku Polacy […]

Kolejne stacje ładowania samochodów elektrycznych

Od lipca dla klientów centrum handlowego Janki pod Warszawą dostępnych będzie 10 punktów ładowania samochodów elektrycznych. Na początku lipca innogy Polska wraz z ING Bankiem Śląskim uruchomiła 5 nowych stacji ładowania na terenie Centrum Handlowego Janki. Dwie stacje stojące zamontowane zostały na parkingu zewnętrznym, a trzy stacje wiszące (tzw. Wall Box) zostały umieszczone w parkingu […]

Ile miejsca zajmuje współczesny Internet?

10 jottabajtów, czyli 10 i 24 zera bajtów – tyle miejsca na serwerach według szacunków naukowców może zajmować współczesny Internet, a z każdą sekundą danych przebywa. Informacje te są rozproszone po całym globie i dostępne poprzez infrastrukturę sieciową. Ostatnie prezentacje Google i Microsoftu nie pozostawiają wątpliwości co do przyszłości rozwoju Internetu. Sztuczna inteligencja, rozwiązania chmurowe […]

Techcity na Facebooku