Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/04/2012

Nowy 21,5-calowy monitor PHILIPS na USB

MMD, producent i dystrybutor monitorów PHILIPS, zapowiedział wprowadzenie na polski rynek pierwszego monitora tej marki zasilanego przez USB. Należący do biurowej serii S model PHILIPS 221S3UCB będzie nie tylko stylowym elementem biurka, ale także – dzięki większemu wyświetlaczowi – podniesie jakość pracy z laptopem.

 

 

PHILIPS 221S3UCB wyposażony jest w port USB 2.0, dzięki któremu monitor pobiera prąd i przesyła obraz przez jeden przewód. Rozwiązanie to gwarantuje zużycie prądu w trybie włączenia na poziomie 9 W. W razie potrzeby dodatkowym źródłem dostarczania prądu może być zasilacz sieciowy.

W monitorze zastosowane zostało podświetlenie białymi diodami LED. PHILIPS 221S3UCB wyświetla obraz o rozdzielczości 1920×1080 i maksymalnej jasności 150 cd/m2. Typowy współczynnik kontrastu wynosi 1000:1, a czas reakcji matrycy 5 ms.

Ergonomiczna podstawa monitora pozwala na regulację wysokości w zakresie do 70 mm, a także na odchylenie w prawo lub w lewo o 65° oraz odpowiednio o 5° i 20° do przodu lub do tyłu. PHILIPS 221S3UCB przystosowany jest do montażu na ścianie, zgodnie ze standardem VESA.

Monitor waży 3,85 kg przy wymiarach 507×402×201 mm (z podstawą).

Sugerowana cena detaliczna monitora  wynosi 699 zł brutto. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

Przeczytaj także:   Elektrycznym samochodem z Kapsztadu do Polski

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku