Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/06/2012

Nowy rekord podkręcania na Ivy Bridge

W zeszłym tygodniu kilkukrotnie rozeszły się informacje o osiąganiu wysokich wyników podczas podkręcania procesora Intel 3770K. Przekroczono magiczną barierę 7 GHz. Tym razem jednak możemy przypuszczać, że wynik HiCookie na dłuższy czas zagości na pierwszym miejscu w rankingu HWBOT.org.

 

 

Bazując na płycie głównej GIGABYTE GA-Z77X-UD3H overclocker zdołał podnieść taktowanie procesora 3770K do poziomu 7089,33 MHz. Rezultaty zostały opublikowane na HWBOT.org ponad tydzień temu i od tej pory nikomu nie udało się ich przebić.Płyta główna GIGABYTE GA-Z77X-UD3H to konstrukcja dla wymagających użytkowników i overclokerów. Posiada szereg przycisków funkcyjnych oraz wyświetlacz LED ułatwiające podkręcanie. Na pokładzie znajduje się również 8 portów USB 3.0 oraz 4 porty SATA 3.

Przeczytaj także:   WHD6215: bezprzewodowy zestaw HDMI

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku