27/09/2012

Nowe uchwyty dla użytkowników dużych telewizorów

Vogel’s wprowadził na rynek uchwyty EFW 6345 Plus i EFW 6445 Plus przystosowane do współpracy z największymi modelami telewizorów, także tymi o przekątnych do 80 cali.

 

 

Podczas wystawy IFA 2012 w Berlinie firma Vogel’s zaprezentowała uchwyty EFW 6345 Plus i EFW 6445 Plus. Nowe modele to udoskonalone wersje EFW 6345 i EFW 6445. W porównaniu ze swoimi poprzednikami prezentowane konstrukcje wyróżniają się kompatybilnością z największymi nowoczesnymi telewizorami i podobnie jak pozostałe uchwyty z serii 6000 wyposażone są w funkcję Forward Motion.

Zastosowanie zaawansowanych materiałów w połączeniu z doświadczeniem projektantów pozwoliło stworzyć uchwyty, które wytrzymują obciążenie największych telewizorów plazmowych, LED i LCD. Mniejszy z modeli przystosowany jest do współpracy z urządzeniami o przekątnych od 32 cali do 65 cali i wadze do 45 kg. EFW 6445 Plus przeznaczony jest do telewizorów o przekątnych od 42 cali aż do 80 cali i wadze do 55 kg.

Nowe uchwyty zachowują pełną funkcjonalność nawet po zamontowaniu największych telewizorów. Udoskonalone konstrukcje mogą obracać się w zakresie 120 st. i pochylać pod kątem 30 st. Ponadto Vogel’s oferuje rozwiązanie zwane Forward Motion i to przy uchwytach przeznaczonych do dużych urządzeń. Specjalnie skonstruowane krzyżakowe ramiona umożliwiają ruch uchwytu w przód i w tył, a tym samym odsunięcie telewizora od ściany na odległość nawet 60 cm.


Warto podkreślić, że mimo wprowadzenia znaczących usprawnień cena EFW 6345 Plus i EFW 6445 Plus jest taka sama jak w schodzących modelach. Sugerowana cena detaliczna EFW 6345 Plus to 1329 zł, EFW 6445 Plus został wyceniony na 1749 zł. Nowe uchwyty pojawią się na rynku w połowie października 2012 r.

Przeczytaj także:   Yarvik GoTab Xerios – wszystko co powinien mieć tablet 10”

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]