27/09/2012

Nowe uchwyty dla użytkowników dużych telewizorów

Vogel’s wprowadził na rynek uchwyty EFW 6345 Plus i EFW 6445 Plus przystosowane do współpracy z największymi modelami telewizorów, także tymi o przekątnych do 80 cali.

 

 

Podczas wystawy IFA 2012 w Berlinie firma Vogel’s zaprezentowała uchwyty EFW 6345 Plus i EFW 6445 Plus. Nowe modele to udoskonalone wersje EFW 6345 i EFW 6445. W porównaniu ze swoimi poprzednikami prezentowane konstrukcje wyróżniają się kompatybilnością z największymi nowoczesnymi telewizorami i podobnie jak pozostałe uchwyty z serii 6000 wyposażone są w funkcję Forward Motion.

Zastosowanie zaawansowanych materiałów w połączeniu z doświadczeniem projektantów pozwoliło stworzyć uchwyty, które wytrzymują obciążenie największych telewizorów plazmowych, LED i LCD. Mniejszy z modeli przystosowany jest do współpracy z urządzeniami o przekątnych od 32 cali do 65 cali i wadze do 45 kg. EFW 6445 Plus przeznaczony jest do telewizorów o przekątnych od 42 cali aż do 80 cali i wadze do 55 kg.

Nowe uchwyty zachowują pełną funkcjonalność nawet po zamontowaniu największych telewizorów. Udoskonalone konstrukcje mogą obracać się w zakresie 120 st. i pochylać pod kątem 30 st. Ponadto Vogel’s oferuje rozwiązanie zwane Forward Motion i to przy uchwytach przeznaczonych do dużych urządzeń. Specjalnie skonstruowane krzyżakowe ramiona umożliwiają ruch uchwytu w przód i w tył, a tym samym odsunięcie telewizora od ściany na odległość nawet 60 cm.


Warto podkreślić, że mimo wprowadzenia znaczących usprawnień cena EFW 6345 Plus i EFW 6445 Plus jest taka sama jak w schodzących modelach. Sugerowana cena detaliczna EFW 6345 Plus to 1329 zł, EFW 6445 Plus został wyceniony na 1749 zł. Nowe uchwyty pojawią się na rynku w połowie października 2012 r.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...