Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

30/10/2012

Myszka dla graczy Force M7 THOR

Myszka FORCE M7 THOR to nowy projekt firmy GIGABYTE przeznaczony dla graczy, którzy poszukują profesjonalnej myszki gamingowej, która wyróżnia się doskonałą ergonomią oraz niezawodnością. Model ten został zaprojektowany tak, aby sprostać fundamentalnym potrzebom stawianym przez miłośników wirtualnych rozgrywek, takich jak wysoki komfort i trwałość.

 

Force M7 THOR to gryzoń wyposażony w precyzyjnie działające przyciski oraz wzmocniony kabel USB. Dodatkowe plusy produktu GIGABYTE to wysoka żywotność, oryginalny wygląd oraz idealnie dopasowująca się do kształtu dłoni obudowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sensora laserowego, rozdzielczość myszy sięga 6000 dpi, co pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji działania.

Zaawansowany sensor laserowy daje błyskawiczną zdolność przetwarzania obrazu na poziomie 12000 FPS, dzięki czemu mysz poddaje się pełnej kontroli z zachowaniem precyzji ruchu. Force M7 THOR jest wyposażony w przycisk regulacji dpi, a także w podświetlenie LED, które informuje użytkownika o aktualnie ustawionej rozdzielczości. Gracze mogą z łatwością przełączać ustawienia dpi i dostosować szybkość myszki do aktualnie wykonywanych działań.

Obudowa nowej myszki FORCE M7 THOR została zaprojektowana, by zapewnić ergonomiczny chwyt, który zagwarantuje graczom komfort użytkowania, maksymalną stabilność oraz precyzje ruchu w trakcie nawet najbardziej zaciekłych rozgrywek. Dodatkowo duży rozmiar ślizgaczy zapewni płynny ślizg gryzonia.

FORCE M7 THOR posiada 5 w pełni programowanych przycisków, które są wspomagane przez autorskie i intuicyjne oprogramowanie GIGABYTE SIM, które pozwala na dopasowanie ustawień do własnych potrzeb. Gracze mogą regulować czułość lub programować przycisk wydający komendę, przypisaną klawiaturze.

Wzmocniony kabel USB w GIGABYTE FORCE M7 THOR pozwala na intensywne używanie myszki przez długi czas. Gracze już nie będą musieli się martwić o uszkodzenia kabla po wielogodzinnych rozgrywkach. Wtyk USB jest pozłacany, by zapewnić użytkownikom bezproblemowe przesyłanie sygnału.

Przeczytaj także:   Turbine Master - nowość od Cooler Master

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku