Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/10/2012

SlimMicro 4T – mini duplikator płyt DVD, CD i Blu-ray

Branża duplikacji podąża za trendem minimalizacji. Przykładem tego jest  4 napędowy mini duplikator firmy Vinpower Digital.

 

Amerykańska firma Vinpower Digital stworzyła najmniejszy duplikator płyt CD/DVD i Blu-Ray. Kopiarka  wyposażona jest w cztery napędy Sony Opti Arc.  W ciągu godziny urządzenie jest w stanie wyprodukować 52 płyty CD, 28 płyt DVD lub 20 płyt Blu-ray.

Wewnątrz aluminiowej obudowy, SlimMicro skrywa dysk HDD o pojemności 320 GB do przechowywania projektów
i obrazów płyt. Zewnętrzna część z kolei stanowi kieszenie na płyty oraz nowoczesny kontroler z wyświetlaczem LCD.  Jednym zdaniem, duplikator wyposażony jest we wszystko to, co powinny mieć urządzenia do duplikacji nośników optycznych. Co więc go wyróżnia spośród innych? – jego wymiary. Urządzenie ma zaledwie 17cm x 16cm x 25 cm, co sprawia że jest najmniejszym duplikatorem cztero-napędowym.

Dzięki tym unikalnym gabarytom, zmieści się praktycznie w każdym domu czy biurze. Dodatkowo niewielka waga (4,54 kg) umożliwia zmianę lokalizacji duplikatora w każdym momencie, czyniąc go bardzo kompaktowym i niemal mobilnym sprzętem.

Przeczytaj także:   Tradedoubler przejmuje Adnologies

Strajk kobiet – najlepsze memy

Zapraszamy Was do galerii najlepszych memów związanych ze strajkiem kobiet. Jeśli macie swoje propozycje memów, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze memy”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   Podwójnie we FreeM na urodziny

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku