Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/11/2012

Aplikacja Filmweb na iPhone’a dostępna w App Storze

Portal filmowy Filmweb wraz z całym swoim bogactwem treści i funkcjonalności jest teraz dostępny w iPhonie.

Dzięki aplikacji na iPhone’a użytkownicy Filmwebu będą mogli m.in. sprawdzać repertuar kin, przeglądać galerie zdjęć, czytać opisy i recenzje, oglądać zwiastuny, a także materiały wideo przygotowane przez redakcję serwisu.

Aplikacja zawiera pełen program 90 kanałów telewizyjnych wraz z opcją przypominania o emisji ulubionych pozycji. Dzięki implementacji Gustomierza użytkownicy nie będą musieli oglądać złych filmów, a rozbudowane opcje społecznościowe pozwolą oceniać i komentować wraz ze znajomymi filmy, które wzbudzają emocje.

„Zaczęliśmy od wersji iOS, w najbliższych tygodniach udostępnimy bardzo ważną dla nas wersję aplikacji na Androida. Myślę też, że na początku roku będziemy mogli zrobić niespodziankę posiadaczom telefonów z systemem Windows Phone.” – mówi Artur Gortych, prezes i założyciel portalu Filmweb.pl.

Aplikacja została stworzona przez zespół Filmwebu we współpracy z agencją Artegence. Dostępna jest na iPhone’y w wersji 3GS, 4, 4S, 5 oraz iPod Touch 3 generacji i nowsze z iOS 4.3 lub wyższym. Zapewnia wsparcie dla iPhone 5 oraz iOS 6. Aplikacja jest darmowa.


Sześć milionów cyberataków na Polskę

Według danych firmy F-Secure średnio 700 razy na godzinę podejmowane są próby przeprowadzenia cyberataków na Polskę. Główne źródła zagrożeń w ostatnim roku to Stany Zjednoczone, Francja, Rosja oraz Chiny. 

 W ciągu ostatniego roku podjęto ponad 6 milionów prób cyberataków na Polskę. Najczęściej ich źródłem były Stany Zjednoczone, a na kolejnych miejscach znalazły się Francja, […]

Czy Apple Pay zdominuje rynek płatności mobilnych?

Apple Pay zadebiutowało w Polsce 19 czerwca. Zgodnie z doniesieniami części banków technologia szybko zyskała popularność i tysiące użytkowników. To jednak dopiero początek ekspansji rozwiązania od Apple. Według raportu Juniper Research, Apple Pay może w ciągu najbliższych dwóch lat zdominować sektor mobilnych płatności zbliżeniowych. Do tej pory nową formę płatności udostępniło swoim klientom 8 polskich […]

SMS-y w dół, MMS-y w górę

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował coroczny „Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku” z którego wynika, że na koniec minionego roku aktywnych było ponad 53 milionów kart SIM, czyli o 4% mniej niż w 2016 roku. To jedna z prawdopodobnych przyczyn spadku liczby SMS-ów wysłanych przez użytkowników polskich sieci. W 2017 roku Polacy […]

Techcity na Facebooku