Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/11/2012

PHIATON – nowa marka ekskluzywnych słuchawek

W listopadzie, w Polsce pojawi się nowa marka ekskluzywnych słuchawek – PHIATON. Jest ona własnością koreańskiego producenta Cresyn Ltd.  Oficjalna premiera Phiaton będzie miała miejsce już podczas najbliższych targów Audioshow w Warszawie, w dniach 10-11 listopada.

 

Phiaton to marka z charakterem, której produkty mają być skierowane  do bardzo wymagającego odbiorcy i stanowić topową półkę sprzętu audio. Phiaton  obiecuje najwyższą jakość i styl highlife z nowoczesną technologią, jednocześnie mając na względzie ergonomię oraz dbałość o aspekty natury. Marce towarzyszyć będzie hasło – The Ultimate Listening Experience.

W ofercie producenta są 2 serie słuchawek Moderna Series oraz Primal Series. W portfolio znajdziemy modele dokanałowe, nauszne , wokół-uszne, bluetooth oraz z aktywną redukcją szumów.

Do budowy słuchawek z serii Moderna wykorzystano włókno węglowe dzięki czemu są niezwykle lekkie i wytrzymałe. Słuchawki oferują też ciekawy design. Seria słuchawek Primal to – jak zapewnia producent – bezkompromisowa jakość, najwyższa klasa wykonania oraz niewiarygodny dźwięk. Zastosowana unikalna technologia podwójnych głośników oraz tytanowe membrany z systemem odprowadzania  wykorzystane w tej serii zapewniają realistyczny i klarowny dźwięk. Ręczne wykończenie ma nadać słuchawkom smaku i oczekiwanego luksusu.

 

Przeczytaj także:   Denon - nowy zestaw stereo

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   M-Audio HC-700 system kina domowego 2.1

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   M-Audio HC-700 system kina domowego 2.1

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku