Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/11/2012

Samsung pomaga wcielić się w żołnierza elitarnej jednostki GROM

Tylko teraz przy zakupie monitora LED Samsung S24B300HS gra „Medal of Honor” dodawana jest w prezencie.  

 

Premiera „Medal of Honor Warfighter”miała miejsce w Polsce 25 października br. Od tego dnia rodzimi fani gier mogą wcielać się w żołnierzy legendarnej jednostki GROM i walczyć z terrorystami w najodleglejszych zakątkach świata.

Specjalnie dla wielbicieli wirtualnych potyczek wojennych, Samsung przygotował promocję – do zakupionego monitora LED Samsung S24B300HS dodawana jest w prezencie gra „Medal of Honor Warfighter”.


Monitor LED Samsung  S24B300HS  jest oficjalnie rekomendowany przez Electronic Arts Polska, wydawcę gry „Medal of Honor Warfighter”. Urządzenie zapewnia wysoką jakość i jasność wyświetlanego obrazu oraz żywe kolory. Dodatkowo, fani gier komputerowych mogą skorzystać z funkcji Magic Angle, która pozwala na ustawienie monitora pod pięcioma
różnymi kątami. Dzięki temu, można dostosować pole widzenia do ulubionej pozycji, w której korzystamy z komputera – np. leżąc na kanapie czy siedząc na fotelu.


Funkcja Eco Saving ułatwia oszczędzanie energii. Dostosowuje ona jasność monitora Samsung do ilości energii, którą chcemy zaoszczędzić. Za pomocą trzech dostępnych trybów oszczędzania energii (50%, 25%, funkcja oszczędzania energii wyłączona) użytkownik może precyzyjnie dopasować ustawienia monitora do własnych potrzeb.

Gra Medal of Honor Warfighter dostępna jest w sprzedaży na komputer PC i konsole w pełnej, polskiej wersji językowej z dubbingiem. Promocją objęto limitowaną liczbę monitorów, które są specjalnie oznakowane grafiką nawiązującą do gry „Medal of Honor Warfighter”.


Sześć milionów cyberataków na Polskę

Według danych firmy F-Secure średnio 700 razy na godzinę podejmowane są próby przeprowadzenia cyberataków na Polskę. Główne źródła zagrożeń w ostatnim roku to Stany Zjednoczone, Francja, Rosja oraz Chiny. 

 W ciągu ostatniego roku podjęto ponad 6 milionów prób cyberataków na Polskę. Najczęściej ich źródłem były Stany Zjednoczone, a na kolejnych miejscach znalazły się Francja, […]

Czy Apple Pay zdominuje rynek płatności mobilnych?

Apple Pay zadebiutowało w Polsce 19 czerwca. Zgodnie z doniesieniami części banków technologia szybko zyskała popularność i tysiące użytkowników. To jednak dopiero początek ekspansji rozwiązania od Apple. Według raportu Juniper Research, Apple Pay może w ciągu najbliższych dwóch lat zdominować sektor mobilnych płatności zbliżeniowych. Do tej pory nową formę płatności udostępniło swoim klientom 8 polskich […]

SMS-y w dół, MMS-y w górę

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował coroczny „Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku” z którego wynika, że na koniec minionego roku aktywnych było ponad 53 milionów kart SIM, czyli o 4% mniej niż w 2016 roku. To jedna z prawdopodobnych przyczyn spadku liczby SMS-ów wysłanych przez użytkowników polskich sieci. W 2017 roku Polacy […]

Techcity na Facebooku