06/11/2012

Szybkie karty CF 1000x – uwolnij potencjał swojego aparatu i kamery

Firma TRANSCEND uzupełnia linię kart pamięci o przeznaczone do profesjonalnego użytku karty  CompactFlash 1000x. Dzięki transferom dochodzącym do 160 MB/s przy odczycie oraz do 120 MB/s przy zapisie, karty te pozwolą w pełni wykorzystać potencjał zaawansowanych aparatów i kamer cyfrowych.

 

Będące częścią serii TRANSCEND Ultimate karty są w pełni kompatybilne ze standardem transferu danych Ultra DMA 7 – najszybszym obecnie dostępnym standardem dla kart typu CompactFlash.

Wydajność kart  CompactFlash 1000x  zapewni płynność działania aparatu w wymagających trybach – np. podczas tworzenia zdjęć seryjnych. Szybkość transferu ułatwi także pracę na etapie postprodukcji, dzięki przenoszeniu wysokiej jakości zdjęć w bardzo krótkim czasie.

Z myślą o użytkownikach cyfrowych kamer wideo nowe karty TRANSCEND spełniają wymagania specyfikacji VPG-20 (Video Performance Guarantee), która informuje o gotowości nośnika do płynnego zapisu filmów o przepływności do 20 MB/s. Pojemność 128 GB wystarcza do zapisu wideo w jakości Full HD, 3D, a nawet 4K UHDTV (2160p).

Karty występują w czterech wersjach pojemnościowych: 16, 32, 64 oraz 128 GB.

Dla zachowania jakości i niezawodności zapisu w kartach zastosowano system korekcji błędów ECC. Wszystkie karty pamięci firmy TRANSCEND przechodzą testy wydajności i kompatybilności.

Sugerowane ceny detaliczne kart TRANSEND  CompactFlash 1000x to 256 PLN za wersję 16 GB, 545 PLN za wersję 32 GB, 993 PLN za wersję 64 GB oraz 1600 PLN za wersję 128 GB. Karty TRANSCEND  CompactFlash 1000x objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...