19/11/2012

Tablet Tracer OVO 2.0 – dwa rdzenie i 7”

Tracer wprowadził do sprzedaży nowy tablet – Tracer OVO 2.0. Model ten to przede wszystkim wydajny, dwurdzeniowy procesor Rockchip RK3066, pracujący z częstotliwością 1,6 GHz, który wspomagany jest przez czterordzeniowy układ graficzny Mali 400 oraz 1 GB szybkiej pamięci DDR3.

 

Niewątpliwym plusem najnowszego tabletu Tracera jest również 7-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280×768 pikseli (proporcje 16:10). Konfiguracja ta ma być gwarancją doskonałej wydajności oraz wysokiego komfortu użytkowania.

Tracer OVO 2.0 do dyspozycji użytkowników oddaje także dwie wbudowane kamerki – frontową oraz tylną, które  wykorzystują matryce o rozdzielczościach wynoszących odpowiednio 1,3 oraz 2,0 megapiksele. Ponadto tablet wyposażony jest w 8 GB pamięci, czytnik kart micro SD oraz złącza USB (obsługa zewnętrznych modemów 3G), słuchawkowe i HDMI. Jako źródło zasilania Tracer OVO 2.0 służy bateria litowo-jonowa o pojemności 3700 mAh, która ma zapewnić do 6 godzin odtwarzania filmów lub 8 godzin słuchania muzyki oraz korzystania z internetu.

Tracer OVO 2.0, objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym, jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 499 zł brutto.

Przed końcem bieżącego roku do sprzedaży trafią kolejne nowe modele tabletów Tracer, m.in. dwurdzeniowy NEO 9.7 IPS 2.0 wyposażony w 16 GB pamięci oraz model wyposażony w zintegrowany modem 3G.

Udostępnij ten artykuł...

Rosyjskie filmy w CDA Premium warte polecenia

CDA Premium przygotowało zestawienie czerwcowych nowości filmowych, których wspólnym mianownikiem jest kraj produkcji: Rosja. Trzeba przyznać, że rosyjska kinematografia to nie tylko stare klasyki, ale też prężnie działający współcześnie przemysł filmowy, z którego chętnie korzystają platformy VOD na całym świecie. Na co zwrócić uwagę w propozycji CDA Premium? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Wirtualna rzeczywistość wciąż czeka na swój wielki przełom

Choć coraz częściej wykorzystywana w domach oraz przedsiębiorstwach, wirtualna rzeczywistość nadal pozostaje na uboczu. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nowe technologie to przyszłość wielu branż, a VR może być jednym z ciekawszych rozwiązań. Najlepsze zestawy oparte o headsety i rękawiczki pozwalają na pełną interakcję z trójwymiarowym otoczeniem, a to można wykorzystać na niezliczoną ilość sposobów. […]

Udostępnij ten artykuł...

SIM swapping – zagrożenie dla konta bankowego

SIM swapping, czyli przejęcie karty SIM i oszustwa z tym związane, to przestępstwa, o których często słyszymy, lecz uważamy, że nas nie dotyczą. – To realne i zyskujące na sile zagrożenie. Każdy, kto udostępnia dane w mediach społecznościowych, może być narażony na takie ataki. – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. SIM swapping – jakie mogą […]

Udostępnij ten artykuł...