Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/12/2012

SeeYou Phone – sterowany głosem

Doskonałym prezentem dla cierpiących na różnego rodzaju dysfunkcje wzroku może być SeeYou Phone – nowoczesny smartphone całkowicie sterowany głosem.
Projekt SeeYou został stworzony przez zespół firmy Humann S.A., składający się z informatyków oraz osób słabowidzących i niewidomych. Jak przekonują twórcy jest to kompleksowe rozwiązanie, zawierające w sobie pierwszy
na świecie w pełni sterowany głosem smartphone – SeeYou Phone, oraz SeeYou Mobile – sieć komórkową, stworzoną specjalnie z myślą o osobach z dysfunkcjami wzroku.

SeeYou Phone działa w oparciu o przyjazny i w pełni intuicyjny interfejs, który pozwala obsługiwać telefon poprzez komendy głosowe. W ten sposób możliwe jest korzystanie z kilkunastu podstawowych i zaawansowanych funkcji smartphone’a, takich jak komunikacja głosowa i SMS, aplikacje organizacyjne, dostęp do Internetu (przeglądarka kanałów RSS, e-mail, Facebook, Twitter, Wikipedia) czy nawigacji GPS. SeeYou Phone wyposażony został również w specjalistyczną funkcję lupy elektronicznej, która ucieszy osoby słabowidzące.

SeeYou Mobile natomiast to pierwsza sieć komórkowa stworzona z myślą o osobach z dysfunkcjami wzroku, będąca uzupełnieniem oferty SeeYou. Użytkownicy mają do dyspozycji trzy rodzaje abonamentów: SeeYou 150, SeeYou 300 oraz SeeYou 1000. Wszystkie one zawierają w sobie darmowe minuty, SMS-y, pakiety danych internetowych oraz spektrum bezpłatnych usług, pomocnych osobom z dysfunkcjami wzroku. Użytkownik SeeYou Mobile ma zapewnione m.in.: aktualizacje systemu operacyjnego obsługującego SeeYou Phone, dostęp do jego nowych funkcji, wsparcie techniczne oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Abonenci SeeYou Mobile mogą również korzystać z pomocy osobistego asystenta, który działa na zasadzie concierge. Każdy użytkownik sieci, dzwoniąc na infolinię SeeYou, uzyska połączenie z osobą, której zadaniem jest wsparcie w organizacji codziennych spraw, takich jak rezerwacja wizyty u lekarza, zakup biletów, zamówienie prezentu itp.

SeeYou Phone jest dostępny w sprzedaży poprzez sklep on-line na stronie www.seeyou-mobile.com, call center SeeYou oraz za pośrednictwem partnerów SeeYou.

Przeczytaj także:   Republika czy Imperium? Premiera STAR WARS: The Old Republic (video)

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Sennheiser Bluetooth – ulubiona muzyka bez kabli

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Canyon Green Series – zielona technologia bliżej natury

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku