Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/05/2013

CYFRA+ MULTIROOM: dwa telewizory – jeden abonament

Do oferty Vobis dołączyły zestawy, do rozdziału sygnału telewizji cyfrowej CYFRA+ MULTIROOM. Dzięki nim, sygnał telewizyjny można odbierać niezależnie na dwóch telewizorach jednocześnie, w ramach jednego abonamentu. Od sierpnia usługa dostępna jest w 200 punktach sprzedażowych Vobis.

CYFRA+ MULTIROOM to zestaw dwóch dekoderów telewizyjnych, działających analogicznie do standardowych dekoderów CYFRA+ z kartą abonencką. Do podstawowego dekodera obsługującego jeden odbiornik telewizyjny, dołączony jest drugi, dodatkowy, umożliwiający odbiór sygnału na drugim telewizorze. Zamiast standardowej karty abonenckiej, oba urządzenia wyposażone są w moduły, które instalowane są w miejsce standardowej karty. Po ich aktywacji, oba urządzenia działają równolegle, umożliwiając użytkownikom cyfrowy odbiór sygnału telewizyjnego, niezależnie w dwóch miejscach, w ramach jednego abonamentu. Sieć salonów Vobis jest pierwszym w kraju dystrybutorem zestawów. Od sierpnia są one dostępne w 200 punktach sprzedażowych na terenie całego kraju.

Z usługi CANAL+ MULTIROOM mogą również korzystać obecni Abonenci, na takich samych warunkach.

Przeczytaj także:   Springfull PokerStars.com

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Zmień wygląd swojego telefonu, laptopa lub tabletu. Wyróżnij się!!!

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Zmień wygląd swojego telefonu, laptopa lub tabletu. Wyróżnij się!!!

Techcity na Facebooku