Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/06/2014

Doskonała rozrywka 3D – odtwarzacz Blu-ray BD-S1067

Yamaha wprowadza nową generację odtwarzaczy Blu-ray. Nowatorski BD-S1067 zapewni doskonałą jakość obrazu i dźwięku, oraz zagwarantuje najlepszą rozrywkę z kina domowego 3D. Dodatkowo, Yamaha zaopatrzyła ten doskonały odtwarzacz Blu-ray w połączenie sieciowe z obsługą DLNA, jak również port USB w celu ułatwienia transferu mediów elektronicznych z komputera lub z Internetu.

Kino domowe 3D to jeden z gorących tematów na targach IFA, które odbyły się w tym roku w Berlinie. Yamaha przedstawiła tam nowy odtwarzacz Blu-ray BD-S1067, który zachwyci zarówno właścicieli kina domowego jak również entuzjastów wielokanałowej muzyki hi-fi. Dodatkowo, inżynierowie z Yamahy dodając zaawansowane możliwości sieciowe oraz porty USB, zagwarantowali użytkownikom  możliwość połączenia BD-S1067 z komputerem i Internetem, a także wsparcie dla wielu formatów wideo które odpowiednio zakodowane mogą być również odtwarzane w kinie domowym.
Aby zapewnić łatwość użytkowania, BD-S1067 oferuje funkcję SCENE i HDMI-CEC. Funkcja HDMI-CEC pozwala użytkownikowi poprzez HDMI, na sterowane za pomocą pilota zarówno odtwarzacza jak i innego urządzenia AV. SCENE umożliwia zmianę źródła sygnału oraz pola dźwięku za pomocą jednego przycisku, co pozwala na szybkie i łatwe połączenie BD S1067 z kompatybilnym amplitunerem Yamahy, w celu odtworzenia np. płyty Blu-ray w 3D.

BD-S1067 zapewnia doskonałe przetwarzanie obrazu dla optymalnej prezentacji zawartości cyfrowych nośników takich jak DVD lub Blu-ray. Aby to osiągnąć, odtwarzacz Blu-ray obsługuje wyjścia wideo w standardzie 1080p i 24Hz. Dodatkowo, oprócz tradycyjnej rozrywki wideo 2D, BD-S1067 wspiera również 3D przez HDMI 1.4. oraz obsługuje wszystkie popularne dekodery dźwięku takie jak Dolby TrueHD oraz DTS HD Master Audio.
Ten doskonały Blu-ray oferuje bezpośredni transfer do wyjścia HDMI, dekodowanie na wielokanałowe wyjście 7.1, jak również downmix wielokanałowego dźwięku do tradycyjnego sygnału stereo. Pure Direct to funkcja dzięki której, możemy się cieszyć doskonałą jakością dźwięku: sygnały audio omijają wszystkie niepotrzebne połączenia i zamiast tego docierają drogą bezpośrednio od wejścia do wyjścia. Pure Direct jest idealny dla płyt Super Audio CD i DVD. Dodatkowo, BD-S1067 został wyposażony w dwa porty USB, jak również połączenie sieciowe. W przypadku korzystania z szerokopasmowego dostępu do  Internetu, można wywołać funkcję BD Live, dostępną za pośrednictwem menu płyty Blu-ray. Natomiast zintegrowany klient serwisu YouTube może wyświetlać filmy z bardzo popularnego portalu wideo.

Przeczytaj także:   Podświetlana podkładka Genesis Boron 700

Ponadto, cyfrowe treści takie jak muzyka, filmy i zdjęcia mogą być przesyłane strumieniowo z sieci dzięki technologii DLNA, lub bezpośrednio odtwarzane z pamięci USB przy pomocy jednego z dwóch portów USB (umiejscowionych z przodu lub z tyłu). Urządzenie obsługuje wszystkie standardowe formaty plików audio i video: MP3, WMA i H.264, AVCHD, DivX Plus HD, WMV i JPEG.
BD-S1067 imponuje. Wyjątkowa jakość została podkreślona przez wytrzymałą obudowę i solidny aluminiowy panel przedni. Stylowy design typowy dla Yamahy, doskonale uzupełnia obecną gamę amplitunerów AV.


Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Jak sobie radzić z uciekającym psem?

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Natec Sheep – chroni czytnik filcem

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku