Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/06/2014

Pro Studio Series 2010 w Warszawie

W ramach międzynarodowej trasy Pro Studio Series odbędą się w Warszawie bezpłatne warsztaty prezentujące najnowsze oprogramowanie Logic Studio i Final Cut Studio. Podczas spotkania eksperci Apple pokażą najnowsze rozwiązania oparte o środowisko Mac, które pozwolą tworzyć muzykę i filmy zarówno na potrzeby domowe, jak i w profesjonalnym studio nagrań.

Pro Studio Series to wydarzenie branży audio video, organizowane przez firmę Apple i jej partnerów, w trakcie którego prezentowane są najnowsze rozwiązania, mające zastosowanie przy projektach filmowych i muzycznych. Tegoroczna edycja imprezy – Pro Series 2010 – będzie miała miejsce również Polsce, 25 lutego w warszawskim Multikinie na Ursynowie, przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 60.

W trakcie specjalnie z tej okazji przygotowanego pokazu, specjaliści firmy Apple opowiedzą o możliwościach jakie dają najnowsze wersje programów Logic Studio i Final Cut Studio.

Logic Studio to ponad 200 nowych funkcji, m.in. Logic 9, Main Stage 2, Amp Designer i Pedalboard – profesjonalne narzędzia do tworzenia zaawansowanych kreacji muzycznych. Natomiast praca przy postprodukcji video staje się znacznie łatwiejsza, dzięki nowym metodom, jakie oferuje Final Cut Studio.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną nowe możliwości Final Cut Pro 7, Motion 4, Soundtrack Pro 3 – narzędzia, dzięki którym montowanie, miksowanie, korygowanie barw i tworzenie ścieżek dźwiękowych staje się jeszcze prostsze, a także Final Cut Server i Commpresor 3.5, za sprawą których możliwe jest kompleksowe zarządzanie projektem.

– Warszawski event w ramach Pro Studio Series 2010 to doskonała okazja, by pokazać możliwości oprogramowania firmy Apple. Samodzielnie, lecz pod okiem fachowców z branży audio video oraz europejskich ekspertów firmy Apple, będzie można sprawdzić, w jaki sposób przekształcić Maka w profesjonalne studio. Co więcej – niewielkim kosztem – mówi Paweł Małecki, Product Manager w iSource S.A.

Przeczytaj także:   PKO BP: z aplikacji IKO korzysta 200 tysięcy użytkowników

Pro Studio Series 2010 będzie także okazją do zapoznania się z ofertą produktów dedykowanych branży audio i video

Wstęp na spotkanie jest darmowy, jednak warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce, gdyż ich liczba jest ograniczona. Szczegóły dostępne są na stronie www.isource.pl/proseries.


Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Można już w Polsce płacić aplikacją Apple Pay

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Yanosik Pay, czyli jak nie płacić na bramkach

Techcity na Facebooku