Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

29/07/2014

Bezprzewodowe słuchawki MODECOM MC-350B CURE

MODECOM zaprezentował nowy model bezprzewodowych słuchawek MC-350B CURE, zaprojektowanych do użycia z urządzeniami mobilnymi.

Cechą charakterystyczną słuchawek jest nowoczesna, lekka oraz smukła konstrukcja. Na szczególną uwagę zasługuje minimalistyczna budowa prostokątnych nauszników, które dodatkowo w trosce o komfort użytkownika zostały pokryte przyjemnym w dotyku materiałem. Jak zapewnia producent, równie mocną stroną najnowszego modelu słuchawek jest jakość odtwarzanego za ich pomocą dźwięku, który przenoszony jest w paśmie od 80Hz-20.000Hz. Słuchawki MC-350B CURE działają w oparciu o bezprzewodową technologię Bluetooth, która zapewnia m.in. swobodę działania oraz najwyższą jakość niezakłóconego przez inne urządzenia dźwięku.

modecom-sluchawki

Z kolei wbudowany czuły mikrofon umożliwia wygodne odbieranie i prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Dodatkowo umieszczony na pałąku w łatwo dostępnym dla użytkownika miejscu (tuż przy prawym nauszniku) panel sterowania pozwala na wygodne i komfortowe sterowanie funkcjami odtwarzacza multimedialnego (przełączanie utworów, regulację głośności, zatrzymanie i włączanie odtwarzania).  Słuchawki wyposażono w wykonaną z najwyższej jakości ogniw baterię, która wystarcza na 8 godzin słuchania muzyki lub rozmawiania przez telefon.

Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej białej i niebieskiej. Cena: 138.99 zł.

(RED/MODECOM)

Przeczytaj także:   Inteligentny dom dla początkujących

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Nowy […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Samsung YP-R0 – PMP z dotykowym ekranem

Techcity na Facebooku