Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/07/2014

Produkty Juniper Networks uzyskały certyfikat Common Criteria EAL-3

Firma Juniper Networks poinformowała, że routery, przełączniki oraz rozwiązania bezpieczeństwa firmy uzyskały certyfikat Common Criteria Evaluation Assurance Level 3 (EAL 3).

Common Criteria jest uznawanym na całym świecie certyfikatem bezpieczeństwa, który jest wymagany przez rządy Stanów Zjednoczonych i innych krajów w przypadku nabywania produktów komercyjnych przez instytucje państwowe. Certyfikat Common Criteria definiuje aspekty funkcjonalne i bezpieczeństwa urządzeń, które są testowane przez niezależne laboratoria. Certyfikat dostarcza wiarygodnej oceny możliwości produktów IT w kwestii bezpieczeństwa.

Certyfikat Common Criteria wymagany jest przez rządy Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji, Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i jest akceptowany przez ponad 25 krajów.

Wśród produktów Juniper Networks, które otrzymały certyfikat Common Criteria EAL-3 znajdują się: Multiservice Edge Routers serii M (M7i, M10i, M40e, M120 oraz M320), core routers serii T (T320, T640, T1600), Ethernet Services Routers serii MX (MX240, MX480 oraz MX960) oraz przełączniki Ethernet serii EX (EX3200 oraz EX4200). Routery usługowe serii J (J2320, J2350, J4350 oraz J6350) oraz bramki SRX5600 i SRX5800 otrzymały certyfikat EAL-3 w Australii.

Wszystkie certyfikowane produkty działają w opaciu o system operacyjny Junos 9.3.

Przeczytaj także:   DIALOG 50 + łączy pokolenia

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Szczęśliwa Godzina w prezencie od Orange

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Raport GfK: Mio Technology liderem rynku GPS

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku