Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/07/2014

Wszystkie Ryśki to fajne…

Tygodnik Motor przetestował dostępne na rynku aplikacje ostrzegające przed fotoradarami i kontrolami drogowymi: Yanosika, Autoradar, iCoyote, RadarSTOP i Ryśka. Wygrał ten ostatni. Rysiek to darmowa aplikacja od NaviExpert dostępna na rynku od 2 miesięcy.

Dziennikarze tygodnika Motor przeprowadzili test skuteczności aplikacji na trasie Warszawa–Gdańsk, prowadzącej drogą krajową nr 7 i ekspresówką S7. To trasa, którą wiele osób wybiera w drodze na letni wypoczynek i na której często można spotkać fotoradary i kontrole policji. Wskazania aplikacji były porównywane z rzeczywistą sytuacją na drodze. Lider testu zdobył 34 punkty, Yanosik, który uplasował się na drugiej pozycji – 26.

rysiek3

Mimo że zwycięska aplikacja pojawiła się na rynku najpóźniej ze wszystkich biorących udział wteście, to jednak jej wskazania okazały się najskuteczniejsze. Za sukcesem Ryśka kryje się nie tylko stale rosnąca liczba aktywnych użytkowników (od 7 maja pobrało ją 20 tys. osób), ale także unikalna technologia Community CB. Rysiek jako jedyna dostępna w Polsce aplikacja bazuje nie tylko na zgłoszeniach swoich użytkowników, ale korzysta też z bazy ostrzeżeń pochodzących od użytkowników nawigacji NaviExpert, z nasłuchów tradycyjnego CB radia, a także z monitoringu radia i internetu. Dzięki temu aplikacja łączy w sobie wszystkie legalne źródła pozyskiwania informacji o sytuacji na drodze.

Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa w teście, jest to dla nas potwierdzenie, że udało nam się stworzyć produkt, który bardzo dobrze sobie radzi na konkurencyjnym rynku. Jednocześnie nie zamierzamy osiadać na laurach i będziemy dalej udoskonalać naszą aplikację i technologię Community CBmówi Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

(RED)

Przeczytaj także:   Republika czy Imperium? Premiera STAR WARS: The Old Republic (video)

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Cyfrowy Polsat i Polkomtel nawiązują współpracę

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Płyta główna GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H z najnowszym chipsetem AMD 785G

Techcity na Facebooku