Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/08/2014

Agnieszka Borzym we WPROST BIZNES

Agnieszka Borzym dołączyła do zespołu Platformy Mediowej Point Group SA jako dyrektor zarządzający WPROST BIZNES. To nowe stanowisko w strukturze Grupy PMPG.

agnieszka-borzymBorzym od 13 lat jest związana z rynkiem mediów. Współtworzyła sukcesy rynkowe i sprzedażowe Wydawnictwa Westa-Druk, wydawcy tytułów „Angora”, „Mobile Internet” i „F1 Racing”. Jest ekspertem rynku mediów i komunikacji marketingowej, ma bogate doświadczenie menadżerskie. Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim.

Jako dyrektor zarządzający WPROST BIZNES będzie się zajmowała całokształtem spraw związanych z pierwszym wyłącznie cyfrowym magazynem w Platformie Mediowej Point Group SA Dotyczy to zarówno wypracowania strategii produktu, precyzyjnego określenia grup docelowych, jak i współpracy z partnerami biznesowymi i mediowymi.

Moim celem jest rozwój tygodnika WPROST BIZNES. Chcę doprowadzić do sytuacji, gdy po wydanie elektroniczne będą sięgali nie tylko menadżerowie czołowych polskich spółek, ale wszyscy zajmujący się biznesem. Pragnę, by ten tygodnik stał się wiodącym opiniotwórczym magazynem we wszystkich kwestiach biznesowych – mówi Agnieszka Borzym.  – Jednocześnie doświadczenia związane z rozwojem pierwszego e- magazynu w Grupie PMPG będą mogły być wykorzystane w innych tytułach Grupy – dodaje.

(RED)

Przeczytaj także:   Nowym prezesem oraz CEO firmy AMD została Dr Lisa Su

Najlepsze bajki i filmy dla dzieci w CDA Premium

CDA Premium to jedna z najpopularniejszych platform z filmami w Polsce. Rodzimy serwis VOD nie oddaje pola największym i poczyna sobie bez kompleksów, a w niektórych kategoriach filmów wydaje się być  bezkonkurencyjny. Tak jest na przykład z kinem familijnym. A że przez epidemię czeka nas długie siedzenie w domach (skumulowana przerwa świąteczno-noworoczna i ferie) , […]

Według ostatnich spekulacji Google może stracić więcej niż Huawei

Zaskakujące spekulacje Huawei mogą być koszmarem dla jednego z gigantów – Google. Drugi co do wielkości producent smartfonów na świecie ogłosił „walkę” z systemem Android. Do tej pory Google był dość ambiwalentny – Stany Zjednoczone ograniczyły dostęp Huawei do najlepszych chipsetów, sygnalizując gwałtowny spadek liczby ich urządzeń w kraju. To jednak może się wkrótce zmienić. […]

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Techcity na Facebooku