Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/08/2014

Gamepad C.T.R.L.R. – nowoczesne rozwiązania dla graczy

Firma Mad Catz poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży kontrolera przeznaczonego dla graczy – C.T.R.L.R. Dzięki technologii GameSmart współpracuje z PC-tami, komputerami typu Mac oraz urządzeniami mobilnymi, jak smartfony, tablety z systemem Android.

Bezprzewodowy gamepad C.T.R.L.R. został zaprojektowany z myślą o graczach, którzy cenią sobie pełną swobodę podczas gry. Pad wyposażony jest w tradycyjne przyciski, d-pad oraz 2 analogi, a także przyciski “play”, “stop”, przewijanie do zarządzania mediami. Dzięki technologii GameSmart, pad współpracuje z wieloma mobilnymi urządzeniami. Zaletą tego rozwiązania jest uniwersalna kompatybilność z komputerami PC, Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem: Android, Windows Phone czy Microsoft Surface. Po sparowaniu z aplikacją Mad Catz GameSmart, użytkownik uzyskuje możliwość dostosowania profili i ustawień gamepada w różnego rodzaju grach. Dzięki funkcji zdalnego sterowania, z poziomu pada można zarządzać popularnymi mediami, które opierają się na transmisji strumieniowej takimi jak: YouTube, HBO GO, czy Twitch TV.

MCB-32266-007-MAD-CATZ-CTRLR-CONTROLLER-GAMESMART-BLK-06

Gamepad C.T.R.L.R. wykorzystuje Bluetooth Smart – to nowa, energooszczędna wersja Bluetooth, która szybko staje się standardem dla urządzeń najnowszej generacji peryferiów gamingowych. Łączenie urządzeń i konfiguracja w oparciu o Bluetooth Smart przebiega łatwo i szybko. Dzięki temu w ciągu kilku sekund, bezproblemowo podłączysz kontroler do PC-ta, Maca, tabletu, laptopa lub smartfona.

Pad C.T.R.L.R. wyposażono w trzy tryby pracy, aby korzystanie z kontrolera stało się jeszcze przyjemniejsze. W trybie myszy, ekran dotykowy jest zastąpiony przez pad, który śledzi ruchy przypisując nawigację do przycisków akcji i lewej gałki analogowej. Dzięki trybowi PC, urządzenie świetnie współpracuje z komputerami PC i Mac. Tryb GameSmart to doskonała opcja współpracy z urządzeniami z systemem Android. Cena detaliczna urządzenia wynosi 219 zł.

(RED)

Przeczytaj także:   Pierwsza kamera internetowa obsługująca standard HD

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Optoma HD82 – Full HD z najwyższej półki

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Optoma HD82 – Full HD z najwyższej półki

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku