Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

29/08/2014

Piotr Glinicki obejmuje stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży w BrandTube

BrandTube stworzył w swoich strukturach Dział Sprzedaży odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Obecnie dział składa się z 4 osób a do końca roku nad sprzedażą produktów i usług marki BrandTube pracować będzie 9 new business managerów.

piotr-glinickiBudowa obecnej strategii sprzedażowej zajęła nam ponad dwa miesiące, które poświeciliśmy na analizę konkurencji, produktów dostępnych na rynku, potrzeb klientów, szans i zagrożeń w poszczególnych rozwiązaniach – powiedział Piotr Glinicki, Dyrektor ds. Sprzedaży w firmie BrandTube.  – Dzięki tak dokładnej analizie, udało nam się stworzyć koszyki produktów dedykowanych poszczególnym branżom, które odpowiadają na potrzeby i możliwości naszych partnerów – zależy nam na dostarczeniu jakościowych działań, w relatywnie niskiej cenie – dodał Glinicki.

Do zadań działu sprzedaży należy również edukacja partnerów biznesowych w zakresie wykorzystania potencjału treści wideo do komunikacji z konsumentami, jak również wartości jakie markom daję współpraca z siecią partnerską i twórcami.

Tworząc dział sprzedaży, zależało nam na pozyskaniu osób, którzy poczują potencjał i realną wartość produktu. Dzięki tej decyzji zbudowaliśmy nową jakość produktów, kontaktu z klientami i aktywnej sprzedaży, mogę powiedzieć, unikalną w naszej branży. – powiedziała Inez Białobrzeska, CEO w BrandTube.  – Stawiamy na dynamiczny rozwoju, zarówno zespołu sprzedażowego jak również produktów i oferty – jesteśmy bardzo otwarci na sugestie naszych klientów i elastycznie reagujemy na sygnały, które wracają do nas z rynku. – dodała Białobrzeska.

(RED)

Przeczytaj także:   Piotr Ciski od stycznia szefem Sage Polska

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Renata Wiśniewska w Wirtualnej Polsce

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Piotr Ciski od stycznia szefem Sage Polska

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku