Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/08/2014

Przenośny subwoofer Conceptronic Action Speaker

Conceptronic, niemiecki producent akcesoriów komputerowych, zaprezentował mobilny głośnik Action Speaker, który można zabrać na plażę, piknik, czy wycieczkę. Dzięki technologii Bluetooth urządzenie współpracuje m. in. z tabletami, smartfonami, laptopami.

Przenośny głośnik Action Speaker, to idealny towarzysz podczas wakacyjnych eskapad za miasto, pobytu na plaży, czy w podróży. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala w mgnieniu oka sparować źródło dźwięku takie jak tablet, laptop, czy smartfon z głośnikiem i cieszyć się ulubioną muzyką doskonałej jakości. Jeśli nie posiadamy urządzeń zgodnych z Bluetooth, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z tradycyjnej metody i połączyć urządzenia kablem z popularnym jackiem 3,5. Głośnik posiada również gniazdo na kartę pamięci SD i złącze USB. Dzięki temu można zainstalować w urządzeniu kartę lub pendriva i odtwarzać muzykę bez dodatkowych urządzeń.

subwoofer111

Kiedy już z głośnika popłynie muzyka, można w pełni kontrolować brzmienie wszystkich tonów poprzez użycie (graficznego) korektora. Jeszcze więcej basu? Niema sprawy. Dzięki osobnej regulacji niskich tonów i wydajnemu 5 ¼ calowemu subwooferowi, można zwiększyć natężenie basu.

Głośnik jest wyposażony w pasek na ramię oraz solidną podstawę. Dzięki temu można go swobodnie przenosić i bez obawy stawiać na niemal każdej powierzchni. Przystosowany do pracy z urządzeniami USB o niskim poborze mocy, może odtwarzać muzykę przez około 6 godzin bez konieczności doładowania. Cenę urządzenia to: 199 zł.

(RED)

Przeczytaj także:   Nowy ultraszerokokątny obiektyw Nikona

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Turbine Master – nowość od Cooler Master

Techcity na Facebooku