Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/08/2014

Tablet FreeTAB 9000 IPS ICG – nagrodzony za jakość i wydajność

Redakcja PC WORLD dwukrotnie wynagrodziła tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG. Pierwszy raz w teście „Kupujemy tablet do 1000 zł”. Drugi raz zdobył on I miejsce w przedziale tabletów powyżej 8’’ i zdobył wyróżnienie „Najlepsza Wydajność” dystansując tym samym  konkurencję.

Jedną z podstawowych cech tabletu MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG jest zastosowany w jego konstrukcji wydajny, renomowany procesor Intel Atom Z2580. Ten wysokiej jakości produkt został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują od urządzenia multimedialnego nadzwyczajnych możliwości. Układ Intela oznacza szybszą i bardziej elastyczną pracę procesora, co umożliwia uruchamianie w tym samym czasie wielu obciążających system gier i aplikacji.

modecom-tab

Największym atutem tabletu jest wysoka rozdzielczość ekranu, która wynosi 1920 x 1200 pikseli. Wyposażony w ekran o przekątnej 8,9 cali, jest tylko o 2 cm szerszy i dłuższy od tabletów 7-calowych, a pracuje się na nim równie wygodnie, jak na 10-calowym. Obudowa wyróżnia się na tle innych modeli prostą i nowoczesną stylistyką. Jest przy tym mocna i starannie wykonana, z dobrej jakości materiałów. FreeTAB 9000 IPS ICG ma pokaźny akumulator o pojemności 6500 mAh, odbiornik GPS, kartę Wi-Fi i moduł Bluetooth. Jest to urządzenie, które łączy wysoką wydajność z długim czasem pracy na baterii.

(RED)

Przeczytaj także:   BenQ BL2400PT – 24” matryca VA, obrót ekranu do pionu

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Przed […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Świat mody orzekł: nowy LG Chocolate BL40 stanie się ikoną

Techcity na Facebooku