Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

17/09/2014

Męskie gadżety na męskie święto

Zbliża się Dzień Chłopaka (30 września), a ty dalej nie wiesz, co kupić? W tym roku warto zainwestować w prawdziwie męski gadżet. Przydatny w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. To krótki poradnik dla niezdecydowanych kobiet oraz mężczyzn, którzy pragną zainspirować swoje partnerki. Jakie gadżety wybraliśmy? Nowoczesne i użyteczne – bo przecież prezent dla niego musi być maksymalnie funkcjonalny.

Kamera sportowa
Kamera sportowaPosłużą zarówno entuzjastom skoków spadochronowych, jak i wielbicielom weekendowych przejażdżek rowerem. Kamery sportowe są świetnym sposobem na uwiecznienie swoich osiągnięć oraz towarzyszących im emocji. – Wybierajmy kamery wodoszczelne i pyłoodporne. Z opcją nagrywania obrazu w rozdzielczości HD oraz systemem stabilizacji obrazu. W ten sposób zyskamy pewność, że nakręcimy bardzo dobry film, nawet w mocno nieprzewidywalnych warunkach mówi Krzysztof Rydlak, ekspert ze Spy Shop. Ceny kamer sportowych rozpoczynają się od mniej niż 300 zł. Taki gadżet z pewnością ucieszy tych, którzy nie mogą obyć się bez aktywności na świeżym powietrzu i chcą dzielić się swoimi sportowymi przeżyciami.

Noktowizor
Kto nie chciałby widzieć w ciemności? Z nowoczesnym noktowizorem, to jak najbardziej możliwe. Od razu uprzedzamy – to nie jest super drogi sprzęt dla wybranych. Sprawny i dobrze wykonany noktowizor można kupić już za około tysiąc złotych. A komu przyda się taki prezent? – To przede wszystkim gadżet dla wielbicieli paintball i Air Soft Gun, ale jego zalety docenią też wędkarze łowiący nocą, czy zapaleni myśliwi. Każdy, kto potrzebuje dobrej widoczności po zmroku mówi Krzysztof Rydlak. Noktowizor można kupić w formie popularnych gogli na specjalnej uprzęży, ale też jako nowoczesną lornetkę. Rodzaj sprzętu zależy od jego późniejszego zastosowania. Ważne, by wybrać rozsądnie i kupić noktowizor w specjalistycznym sklepie. Najlepiej takim, który oferuje szeroki wybór profesjonalnego sprzętu optycznego i gwarantuje pełne wsparcie techniczne dla swoich produktów.

Przeczytaj także:   Jak chronić się przed fałszywymi mailami?

Rejestrator trasy
Rejestrator trasyW tym zestawieniu nie mogło zabraknąć przeboju ostatnich miesięcy. Kamery samochodowe biją rekordy popularności, a liczba ich właścicieli rośnie z każdym dniem. Przydatność rejestratorów trasy jest bezdyskusyjna, nic więc dziwnego, że stają się niemal obowiązkowym towarzyszem polskiego kierowcy. – To obecnie najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na ochronę przed piractwem drogowym. Niektóre jednostki policji już uruchomiły strony internetowe, na które można przesyłać nagrania z udziałem nieprzepisowych kierowcówmówi ekspert w firmie Spy Shop. – Film może też służyć, jako dowód niewinności w przypadku stłuczki i niejasnej sytuacji, czy sprzecznych zeznań uczestników zdarzenia. Co powinien posiadać dobry rejestrator? Przede wszystkim szeroki kąt widzenia kamery (nie mniej, niż 120 stopni), odporność na wstrząsy, pojemną kartę pamięci, a także solidne mocowanie, które zabezpieczy sprzęt przed oderwaniem się od szyby auta.

Mikro kamera w krawacie
Ostatnia propozycja to coś dla mężczyzn marzących o karierze agenta 007. Mikro kamera kamuflowana w krawacie to nietypowy gadżet, ale pomaga w sytuacjach, gdy potrzeba w niezauważalny sposób zarejestrować to, co dzieje się w otoczeniu. – Przykładowo skorzystają z niego dziennikarze polujący na niepowtarzalny materiał lub przedstawiciele zawodów, gdzie trzeba dbać o dobre imię w sytuacji, gdy ktoś próbuje zastraszania lub wręczenia łapówkimówi Krzysztof Rydlak. – To bardzo dyskretny i skuteczny sposób rejestracji zarówno obrazu, jak i dźwięku. Obiektyw minikamery o średnicy 1 mm jest niewidoczny gołym okiem i z pewnością nie zostanie wykryty przez osoby postronne. Taki prezent bez wątpienia wzbudzi zaciekawienie i zachwyt każdego mężczyzny.

(RED/Spy Shop)


Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Nowy MacBook Air co godzinę znajduje w Polsce nabywcę

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Nowe komponenty od Marantza

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku