23/09/2014

Nowe szefowe działu agencyjnego Evolution Media Net

Dział sprzedaży agencyjnej sieci reklamowej Evolution Media Net został podzielony na dwa zespoły, którymi kierować będą Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska.

Zmiana w dziale sprzedaży agencyjnej spowodowana jest potrzebą lepszego dopasowania struktur sprzedażowych do aktualnej sytuacji rynkowej, która wymaga od sprzedawców większej elastyczności, kreatywności i oferowania różnych produktów reklamowych. Obydwa zespoły sprzedażowe, kierowane przez Joannę Jankowską i Katarzynę Kowalską, będą podlegać bezpośredniemu nadzorowi Macieja Musioła.

Zmiana organizacyjna w dziale sprzedaży agencyjnej jest odpowiedzią na to, co dzieje się na rynku i na potrzeby klientów. Postawiliśmy na aktywne zespoły z dużą swobodą w proponowaniu nowych rozwiązań, nie tylko z obszaru reklamy displayowej, ale i mobilnej, wideo i działań niestandardowych. Jestem pewien, że takie podejście jest lepsze zarówno dla klientów, jak i dla nas, oraz pozwala rozszerzyć naszą bliską współpracę z naszym partnerem firmą Stroer Media A.G. Poza tym jest to wyraz uznania dla Joasi i Katarzyny oraz ich zaangażowania w rozwój firmy. – mówi Maciej Musioł, COO sieci Evolution Media Net.

Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska są osobami pracującymi wcześniej w sieci Evolution Media Net w dziale sprzedaży agencyjnej. Objęcie przez nie funkcji Group Account Manager jest awansem wewnętrznym. Zespoły zostały także wzmocnione nowymi osobami. Do sieci Evolution Media Net dołączył Tomasz Postępski (jako Account Manager) oraz Jakub Bohdan (jako Junior Account).

joanna_jankowska_EVO

Joanna Jankowska – posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w branży reklamy online. Wcześniej współpracowała z należącą do wydawnictwa Agora S.A. siecią reklamy kobiecej Glossy Media, gdzie pełniła funkcję Senior Account Managera oraz z siecią reklamy internetowej IDMnet.

katarzyna_kowalska_EVO

Katarzyna Kowalska – pracuje w branży internetowej od prawie pięciu lat. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w Evolution Media Net związana była z Interią (Grupa Interia.pl), gdzie pełniła funkcję Account Managera.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...