23/09/2014

Nowe szefowe działu agencyjnego Evolution Media Net

Dział sprzedaży agencyjnej sieci reklamowej Evolution Media Net został podzielony na dwa zespoły, którymi kierować będą Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska.

Zmiana w dziale sprzedaży agencyjnej spowodowana jest potrzebą lepszego dopasowania struktur sprzedażowych do aktualnej sytuacji rynkowej, która wymaga od sprzedawców większej elastyczności, kreatywności i oferowania różnych produktów reklamowych. Obydwa zespoły sprzedażowe, kierowane przez Joannę Jankowską i Katarzynę Kowalską, będą podlegać bezpośredniemu nadzorowi Macieja Musioła.

Zmiana organizacyjna w dziale sprzedaży agencyjnej jest odpowiedzią na to, co dzieje się na rynku i na potrzeby klientów. Postawiliśmy na aktywne zespoły z dużą swobodą w proponowaniu nowych rozwiązań, nie tylko z obszaru reklamy displayowej, ale i mobilnej, wideo i działań niestandardowych. Jestem pewien, że takie podejście jest lepsze zarówno dla klientów, jak i dla nas, oraz pozwala rozszerzyć naszą bliską współpracę z naszym partnerem firmą Stroer Media A.G. Poza tym jest to wyraz uznania dla Joasi i Katarzyny oraz ich zaangażowania w rozwój firmy. – mówi Maciej Musioł, COO sieci Evolution Media Net.

Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska są osobami pracującymi wcześniej w sieci Evolution Media Net w dziale sprzedaży agencyjnej. Objęcie przez nie funkcji Group Account Manager jest awansem wewnętrznym. Zespoły zostały także wzmocnione nowymi osobami. Do sieci Evolution Media Net dołączył Tomasz Postępski (jako Account Manager) oraz Jakub Bohdan (jako Junior Account).

joanna_jankowska_EVO

Joanna Jankowska – posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w branży reklamy online. Wcześniej współpracowała z należącą do wydawnictwa Agora S.A. siecią reklamy kobiecej Glossy Media, gdzie pełniła funkcję Senior Account Managera oraz z siecią reklamy internetowej IDMnet.

katarzyna_kowalska_EVO

Katarzyna Kowalska – pracuje w branży internetowej od prawie pięciu lat. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w Evolution Media Net związana była z Interią (Grupa Interia.pl), gdzie pełniła funkcję Account Managera.

Przeczytaj także:   Samsung wprowadza pamięć masową flash o pojemności 128 GB do smartfonów

(RED)

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]