23/09/2014

Nowe szefowe działu agencyjnego Evolution Media Net

Dział sprzedaży agencyjnej sieci reklamowej Evolution Media Net został podzielony na dwa zespoły, którymi kierować będą Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska.

Zmiana w dziale sprzedaży agencyjnej spowodowana jest potrzebą lepszego dopasowania struktur sprzedażowych do aktualnej sytuacji rynkowej, która wymaga od sprzedawców większej elastyczności, kreatywności i oferowania różnych produktów reklamowych. Obydwa zespoły sprzedażowe, kierowane przez Joannę Jankowską i Katarzynę Kowalską, będą podlegać bezpośredniemu nadzorowi Macieja Musioła.

Zmiana organizacyjna w dziale sprzedaży agencyjnej jest odpowiedzią na to, co dzieje się na rynku i na potrzeby klientów. Postawiliśmy na aktywne zespoły z dużą swobodą w proponowaniu nowych rozwiązań, nie tylko z obszaru reklamy displayowej, ale i mobilnej, wideo i działań niestandardowych. Jestem pewien, że takie podejście jest lepsze zarówno dla klientów, jak i dla nas, oraz pozwala rozszerzyć naszą bliską współpracę z naszym partnerem firmą Stroer Media A.G. Poza tym jest to wyraz uznania dla Joasi i Katarzyny oraz ich zaangażowania w rozwój firmy. – mówi Maciej Musioł, COO sieci Evolution Media Net.

Joanna Jankowska i Katarzyna Kowalska są osobami pracującymi wcześniej w sieci Evolution Media Net w dziale sprzedaży agencyjnej. Objęcie przez nie funkcji Group Account Manager jest awansem wewnętrznym. Zespoły zostały także wzmocnione nowymi osobami. Do sieci Evolution Media Net dołączył Tomasz Postępski (jako Account Manager) oraz Jakub Bohdan (jako Junior Account).

joanna_jankowska_EVO

Joanna Jankowska – posiada ponad sześcioletnie doświadczenie w branży reklamy online. Wcześniej współpracowała z należącą do wydawnictwa Agora S.A. siecią reklamy kobiecej Glossy Media, gdzie pełniła funkcję Senior Account Managera oraz z siecią reklamy internetowej IDMnet.

katarzyna_kowalska_EVO

Katarzyna Kowalska – pracuje w branży internetowej od prawie pięciu lat. Bezpośrednio przed rozpoczęciem pracy w Evolution Media Net związana była z Interią (Grupa Interia.pl), gdzie pełniła funkcję Account Managera.

Przeczytaj także:   Arkadiusz Wójcik w Samsung Polska

(RED)

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]