Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

25/09/2014

Światowy finał 9. sezonu Intel Extreme Masters w Katowicach

Po wielu miesiącach oczekiwania organizatorzy najbardziej prestiżowego turnieju e-sportowego na świecie podjęli decyzję – finał dziewiątego sezonu Intel Extreme Masters ponownie odbędzie się w Polsce w katowickim Spodku.

Święto e-sportu i technologii zawita do Spodka w dniach 12 – 15 marca 2015 roku. Impreza w Polsce będzie ostatnim przystankiem serii turniejów, które odbędą się w sześciu krajach na sześciu kontynentach. Do katowickiego Spodka przyjadą największe gwiazdy e-sportu z całego świata. Rywalizować będą w turnieju League of Legends oraz StarCraft II: Heart of The Swarm. Łączna pula nagród pieniężnych w katowickim turnieju wyniesie 200 000 dolarów w gotówce.

IEM 2014 Katowice

George Woo – Event online and Sponsorship Programs Manager w firmie Intel nie kryje radości: Jestem bardzo szczęśliwy mogąc ponownie zorganizować finały Intel Extreme Masters w Polsce. Tutejsi kibice są niesamowici, dzięki nim wynieśliśmy igrzyska e-sportowe na jeszcze wyższy poziom.

Michał Blicharz, dyrektor zarządzający ds. Pro Gaming w ESL dodaje: To dla nas krok milowy, by w jednym sezonie rozgrywki Intel Extreme Masters zagościły na dwóch olbrzymich arenach sportowych – stadionie SAP Center w San Jose i katowickim Spodku. Zapowiada się najbardziej ekscytujący sezon w historii IEM. Jestem niezwykle podekscytowany zbliżającymi się wydarzeniami.

Ostatnie finały Intel Extreme Masters również odbyły się w Katowicach i według obserwatorów były jednym z najlepszych turniejów e-sportowych w historii. Przez trzy dni Spodek odwiedziło ponad 70 000 osób, a transmisję internetową wyświetlano ponad 23 miliony razy. Dodatkowo ogłoszono daty trzech kolejnych przystanków Intel Extreme Masters: San Jose (USA) – 6-7 grudnia 2014 r., Kolonia (Niemcy) – 18-21 grudnia 2014 r., Tajpei (Chiny) – 28 stycznia – 1 lutego 2015 r.

(RED/Intel)

Przeczytaj także:   Optoma: nowy kieszonkowy projektor Pico Pro

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku