Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

16/09/2014

Wirtualna Polska uruchomiła wirtualny dysk

Wirtualna Polska uruchomiła bezpłatne narzędzie – dysk.wp.pl. Prosta w obsłudze usługa pozwala na przechowywanie i udostępnianie wybranych przez użytkownika plików: dokumentów, zdjęć czy filmów.

dysk-1Dysk WP to wirtualna przestrzeń o pojemności 5GB, która pozwala na darmowe przechowywanie i udostępnianie dokumentów, zdjęć, filmów. Gwarantuje dostęp do plików bez względu na to, gdzie znajduje się użytkownik. Korzystający z usługi mogą udostępniać poszczególne foldery znajomym oraz je wraz z nimi tworzyć.

Satysfakcja użytkowników jest dla nas priorytetem, zadbaliśmy więc o funkcjonalność, intuicyjność, a co najważniejsze, pełne bezpieczeństwo usługi. mówi Jerzy Dąbrówka, Product Manager Poczty w Grupie Wirtualna Polska.

Zarządzanie danymi odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej lub przez dedykowaną aplikację zainstalowaną na komputerze (Windows) albo urządzeniu mobilnym z systemem Android. Dostęp do raz zapisanych w aplikacji materiałów nie wymaga połączenia z Internetem. Dla większej wygody internautów, Dysk WP pozwala również na publikowanie zgromadzonych materiałów za pośrednictwem mediów społecznościowych: Facebooka, Twittera, Google+.

(RED/WP)

Przeczytaj także:   53 proc. Europejczyków zetknęło się z cyberatakami finansowymi

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   48-rdzeniowy Single Chip Cloud Computer od Intela

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Panasonic wprowadza oprogramowanie Tough Connect

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku