Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/10/2014

GAMDIAS EROS GHS2200 – zagra dźwiękiem

GAMDIAS ogłosił premierę zestawu słuchawkowego EROS GHS 2200. Headset jest wyposażony w 40mm głośniki z magnesem neodymowym, zapewniającym czysty i głęboki dźwięk basów, sopranów i altów.

Gamdias Eros caloscWirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 sprawi, że gracz usłyszy kroki przeciwnika za swoimi plecami. Dzięki temu z łatwością zlokalizuje wrogów i zdąży uniknąć ich ataków bądź ukryć się i znienacka uderzyć. Wszystko to w czasie rzeczywistym, bez żadnych opóźnień, nawet w środku gamingowej akcji.

EROS GHS2200 posiada wygodny system zdalnego sterowania wbudowanego w kabel. Ma on zastosowanie wtedy, kiedy nie można sterować dźwiękiem za pomocą oprogramowania dostępnego z poziomu aplikacji. Za jego pomocą można np. szybko podnieść głośność, kiedy wypowiadane są kwestie lub obniżyć, kiedy gracz jest w ogniu walki i chce ochronić swoje uszy.

Dla prawdziwych graczy liczy się też wygoda użytkowania. Wysokiej jakości poduszki gwarantują komfort użytkowania nawet przez dłuższy czas, jednocześnie skutecznie izolując od dźwięków otoczenia. Dziewięć poziomów wysokości pałąku i obracany wysięgnik mikrofonu pozwoli na ułożenie wszystkich elementów słuchawek w wygodnej pozycji. EROS GHS2200 jest już dostępny w sklepach, a jego cena wynosi 249 zł.

(RED)

Przeczytaj także:   Wii ze wszystkimi grami z ponad 50% rabatem

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Mobilny głośnik HDMX Jam Classic

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Mobilny głośnik HDMX Jam Classic

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku