29/10/2014

Smartfon Honor6 – jest niemal idealny i kosztuje 1399 zł

Na polskim rynku debiutuje marka Honor i jej pierwsze urządzenie, smartfon Honor6. Słuchawka robi świetne wrażenie. Może zawstydzić nie jednego topowego smartfona światowych marek. To pierwszy telefon w Europie, który został wyposażony w 8-rdzeniowy procesor oraz łączność 4G Cat 6 (transfer 14 razy szybszy niż w przypadku sieci 3G). Zobaczcie, co oferuje ten smartfon.

Smartfon Honor6 - jest niemal idealny i kosztuje 1399 złŻywotność baterii
Dzięki technologii SmartPower 2.0, bateria o pojemności 3100 mAh przy intensywnym korzystaniu z urządzenia jest w stanie wytrzymać ponad dobę bez ładowania. Opatentowana technologia SmartPower 2.0 umożliwi dodatkowo zaoszczędzenie 30% energii, co oznacza, że przy normalnym użytkowaniu Honor6 wytrzymuje ponad dwa dni bez ładowania. Wreszcie, korzystając z telefonu w trybie oszczędzania energii, zyskujemy dodatkowe 24 godziny pracy w trybie czuwania.

Wyświetlacz
5-calowy wyświetlacz Full HD z zagęszczeniem 445 pikseli na cal zapewnia żywe i bujne kolory oraz wysoką jakość obrazu. Wielodotykowy ekran został wzmocniony szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji. Dodatkową zaletą jest wykończenie zapobiegające pozostawianiu śladów palców na wyświetlaczu oraz optymalny stosunek między rozmiarem ekranu a obudowy.

Dwie zaawansowane kamery
Honor6 został wyposażony w główną kamerę o rozdzielczości 13 MP oraz przednią o rozdzielczości 5 MP. Poza wysoką jakością zdjęć, zapewnianą przez oba aparaty, przednia kamera ma funkcję wykonywania panoramicznych selfies. Ponadto opcja „focus all” pozwala na ustawienie ostrości na dowolnym punkcie obrazu, już po wykonaniu zdjęcia. 5-megapikselowa kamera przednia wyposażona jest w szerokokątny, 88-stopniowy obiektyw. Rozmiar piksela to zaledwie 1,4 μm, co pozwala na wykonywanie zdjęć niemal tak dobrych, jak te zrobione przy użyciu głównego aparatu.

Telefon waży 135 g. Wymiary: 140 x 69 x 7,5 mm. Pamięć operacyjna: 3 GB. Pamięć wewnętrzna: 16 GB (z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD).

W Polsce wyłącznym dystrybutorem Honor6 jest e-sklep RTV Euro AGD. Cena 1399 zł.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...