Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

06/10/2014

Urządzenie wielofunkcyjne Sharp MX-C301W – może chyba wszystko

Sharp wprowadza na rynek kompaktowe, kolorowe i ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne A4 współpracujące z rozwiązaniami chmurowymi. Model MX-C301W to połączenie 4 funkcji w 1 urządzeniu – drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania.

sharp_mx_c301wUrządzenie posiada pamięć o pojemności 3 GB oraz dysk twardy o pojemności 250 GB, który umożliwia swobodne zarządzanie dokumentami. Dzięki technologii Sharp OSA (Open System Architecture), urządzenie pozwoli przedsiębiorstwom na pełne wykorzystanie możliwości rozwiązań chmurowych (np. Sharp Cloud Portal Office lub Sharpdesk mobile) oraz zaawansowanych rozwiązań autoryzacji, rozliczania wydruków, czy monitorowania floty urządzeń. MX-C301W posiada duży, kolorowy panel dotykowy o wielkości 7 cali, gigabitową kartę sieciową oraz wbudowaną sieć Wi-Fi, która umożliwi użytkownikom swobodne drukowanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych.

MX-C301W zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa – w tym szyfrowanie zeskanowanych dokumentów, szyfrowanie dysku, obsługa SSL, wsparcie standardu bezpieczeństwa IEEE 802.1X oraz zabezpieczenia kodem PIN. Dodatkowo posiada funkcję druku podążającego, która zabezpiecza poufne dokumenty oraz pozwala na wydrukowanie ich w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu w biurze.

Urządzenie drukuje z prędkością 30 stron na minutę (kolor i mono) na mediach o gramaturze od 55 g/m2 do 220 g/m2. W standardzie wyposażone jest w automatyczny dwustronny podajnik oryginałów oraz dupleks. Funkcje kopiowania obejmują m.in. kopiowanie dowodów osobistych, a skanowanie wspiera wszystkie popularne funkcjonalności t.j. skanowanie do e-mail, serwera FTP, folderu sieciowego (SMB), pamięci USB oraz na pulpit użytkownika.

(RED/Sharp)

Przeczytaj także:   MediaStation HD DVR – 500 godzin nagrań w jakości HD

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Monitoring wideo w telefonie komórkowym – aplikacja VSMobile firmy QNAP

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Nero Move it szybszy dzięki NVIDIA CUDA

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku