30/10/2014

ZeWatch2 – więcej niż smartfon na nadgarstku

MyKronoz ZeWatch2 to inteligentny zegarek, który współpracuje z urządzeniami zaopatrzonymi w funkcję Bluetooth takimi jak smartfon czy tablet. Dzięki wyświetlaczowi OLED odczytamy informacje o połączeniach telefonicznych lub aktywności fizycznej bez potrzeby dotykania telefonu.

ZeWatch2  - więcej niż smartfon na nadgarstkuO przychodzącej rozmowie telefonicznej zegarek informuje dzwonkiem oraz wibracją. Do odbierania połączeń wystarczy jeden przycisk. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi można prowadzić rozmowę nie używając rąk. Zaletą tego rozwiązania jest również brak konieczności stosowania zestawu głośnomówiącego. Jeśli chcesz posłuchać ulubionych nagrań z telefonu, wystarczy sparować urządzenia i cieszyć się muzyką płynącą z głośnika ZeWatch2.

Każdemu zdarza się w pośpiechu wyjść z domu lub biura i zapomnieć telefonu. Aby unikać tego typu sytuacji konstruktorzy MyKronoz wyposażyli ZeWatch2 w „anti-lost” alarm, który ostrzeże delikatną wibracją o tym, że znajdujesz się poza zasięgiem swojego telefonu.

Jeśli dbasz o kondycję i lubisz aktywnie spędzać czas, ZeWatch2 będzie dobrym idealnym partnerem. Dzięki 3-osiowemu akcelerometrowi urządzenie policzy kroki podczas całego dnia, przebyty dystans, spalone kalorie, a nawet czas snu.

Jeśli traktujesz swój trening poważnie, skorzystaj z aplikacji dostępnej na App Store i Google Play, która oferuje rozszerzoną funkcjonalność. Ustaw sobie cel i realizuj go w oparciu o wskazówki wirtualnego trenera, który przypomni o zbliżającym się treningu. Dziennik aktywności da pełen wgląd w statystyki, informuje o postępach. Wymiary urządzenia: 50x30x9 mm. Waga: 35 g. Żywotność baterii: 3 dni. Cenę produktu ustalono na poziomie 299 zł.

(RED)

Przeczytaj także:   Recolor - nowy hit na iPhone'a i iPada

W jaki sposób działa VPN?

Korzystając z Internetu pewnie nie raz słyszałeś określenie sieci VPN. Te trzy literki mogą być dla Ciebie znane, ponieważ sam korzystasz z tego typu usług. Jeśli jednak skrót ten obił Ci się o uszy i nie masz pojęcia co one oznaczają to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule dowiesz się czym jest sieć VPN, do czego […]

Przed czym uchroni Twój biznes dobra firma rekrutacyjna w Krakowie?

Krakowscy pracodawcy w ostatnich latach mieli bardzo poważne problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Sytuacja wcale nie poprawiła się wraz z wybuchem pandemii – Polska nadal ma drugi najniższy wskaźnik bezrobocia w Unii Europejskiej, natomiast Kraków należy pod tym względem do czołówki polskich miast. To dostateczny argument przemawiający za tym, aby przy uzupełnianiu wakatów korzystać ze […]

Epidemia i śmiercionośne wirusy w CDA Premium

Minął rok odkąd po świecie rozlała się epidemia wirusa SARS-CoV-2, a my mamy uczucie deja vu. Rządy większości krajów europejskich przywracają obostrzenia, wraca w mniejszym lub większym stopniu znany z ubiegłego roku lockdown, wracają wątpliwości. Wiele osób sięga w takiej sytuacji po filmy nawiązujące do postapokaliptycznych wizji z „tajemniczym wirusem” w tle. Jedni, bo lubią […]