Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

12/11/2014

Kamerka TRANSCEND DrivePro 100 – odporna na noc i mgłę

TRANSCEND wprowadził na rynek kamerkę samochodową DrivePro 100 rejestrującą sytuacje drogowe w rozdzielczości Full HD. Urządzenie zostało wyposażone w przysłonę f/1.8, wbudowaną baterię, trójosiowy czujnik wstrząsów oraz możliwość wykonywania zrzutów ekranu.

Kamera TRANSCEND DrivePro 100 – odporna na noc i mgłęOdporny na zaparowania obiektyw Drive Pro 100, skonstruowany jest z 7 soczewek: 6 szklanych oraz jednej z filtrem podczerwieni. Taka konstrukcja zapewnia lepsze nasycenie kolorów w ciągu dnia, zwiększoną czułość w warunkach nocnych oraz ułatwia rejestrowanie wyraźnego obrazu w warunkach mgły. Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia wynoszącym 130 stopni oraz przysłoną f/1.8. Wideorejestrator pozwala na nagrywanie obrazu w rozdzielczości Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Przydatną funkcją jest robienie zrzutów ekranu w trakcie nagrywania materiału wideo lub na zewnątrz samochodu w celu pełnej dokumentacji zdarzenia drogowego.

Kierowca nie musi martwić się nagłym wyłączeniem silnika samochodu, ponieważ wbudowana bateria litowo-polimerowa umożliwia rejestrowanie materiału wideo jeszcze przez 30 sekund po odcięciu zasilania w przypadku podłączenia do gniazda zapalniczki. W ustawianym ręcznie trybie wyłącznego zasilania baterią kamerka zapisze do 30 minut materiału wideo.

W razie kolizji czujnik ruchu G-Sensor w kamerce DrivePro 100 spowoduje automatyczne uruchomienie trybu nagrywania awaryjnego oraz zapisanie do 1 minuty materiału wideo. Tryb awaryjny może być włączony ręcznie za pomocą dedykowanego czerwonego przycisku na obudowie urządzenia. Utworzone w tym trybie pliki są chronione przed nadpisaniem. Sugerowana cena kamerki wynosi 340 zł.

(RED)

Przeczytaj także:   Od dzisiaj posiadacze kart MasterCard mogą płacić z Apple Pay

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Monitory dopasowujące […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Festiwal Fotografii 2020 startuje 24 sierpnia

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Od dzisiaj posiadacze kart MasterCard mogą płacić z Apple Pay

Techcity na Facebooku