Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/11/2014

Nowy ALLPlayer gotowy do pobrania

Nowa, w pełni bezpłatna wersja popularnego odtwarzacza multimediów ALLPlayer jest już dostępna. Twórcy wprowadzili do programu szereg funkcji i usprawnień, w tym wbudowane kodeki, odtwarzanie plików torrent czy automatyczne pobieranie napisów.

Nowy ALLPlayer gotowy do pobraniaDzięki optymalizacji funkcji, ALLPlayer 6.0 jest prostszy i wygodniejszy w obsłudze od swoich poprzedników. Suwaki i wysuwane przyciski sprawiają, że sterowanie programem przypomina nawigację w smartfonie czy tablecie. Nowy ALLPlayer otrzymał także nowy wygląd.

Wykorzystując wbudowane kodeki, ALLPlayer 6.0 odtworzy praktycznie każdy popularny format audio i wideo. Ponadto baza kodeków będzie aktualizowana wraz z każdą aktualizacją programu. Wyjątkową funkcją nowego ALLPlayera jest możliwość odtwarzania plików .torrent bez potrzeby pobierania całej zawartości na dysk.

Nowy silnik programu wprowadza usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się z czołowym serwisem z napisami Napisy24.pl oraz takimi bazami jak Napiprojekt i Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie dobierze i dopasuje do odtwarzanego pliku napisy w wybranym języku. W przypadku braku napisów w bazie program powiadomi użytkownika e-mailem lub sms-em, jak tylko staną się one dostępne. Opisane funkcje działają także przy odtwarzaniu plików .torrent.

Nowa wersja programu zapewnia wsparcie dla wszystkich znanych formatów i kodowań napisów. Silnik poprawia też ich wygląd i możliwość regulacji, w tym ustawienie czasu wyświetlania. Zawarta w programie funkcja syntezatora mowy okaże się przydatna dla osób wolących oglądanie filmów z lektorem.

(RED)

Przeczytaj także:   Startuje ogólnopolska akcja Cybercup Zima 2010

Techcity na Facebooku