Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

13/11/2014

Polecamy warsztaty – “Web design i User Experience (UX). Narzędzia, triki i techniki.”

25 listopada 2014 w Warszawie odbędą się warsztaty “Web design i User Experience (UX). Narzędzia, triki i techniki.” organizowane przez firmę Concept Labs specjalizującą się w szkoleniach z zakresu e-marketingu i nowych mediów. Techcity objęło patronat nad tym wydarzeniem.

Warsztaty skierowane są do osób zajmujących się marketingiem w Internecie, a w szczególności do osób planujących budowę lub przebudowę serwisu internetowego lub aplikacji na tablety i smartfony.

Uczestnicy warsztatów poznają użyteczne metody, dzięki którym usprawnią swoją pracę projektową:
– Poznają praktyczne techniki i narzędzia – wireframingu, prototypowania i rozrysowywania procesów.
– Dowiedzą się, jak profesjonalnie opracować persony, mapy serwisu i user journeys.
– Nauczą się przeprowadzać proste badania usability.
– Poznają najnowsze trendy projektowe.
– Wymienią się swoimi doświadczeniami z innymi profesjonalistami.

concept-labs

Szkolenie prowadzone będzie w formie warsztatów i krótkich wykładów interaktywnych wprowadzających w tematykę poszczególnych modułów szkolenia.

Zajęcia poprowadzi Piotr Poznański. Piotr jest uznanym trenerem-praktykiem i prelegentem (w tym na imprezach zagranicznych), z zakresu UX, SEO i analityki internetowej. Absolwentem szkoleń z zakresu użyteczności przeprowadzonych przez tytana Usability Jacoba Nielsena oraz posiadaczem tytułu “Award of Achivement in Web Analytics” zdobytego na University of British Columbia. Z pasją dzieli się w trakcie warsztatów swoim doświadczeniem e-marketingowym zdobytym w międzynarodowym środowisku.

Organizatorzy zapewniają silną dawkę praktycznej wiedzy, autorski program oparty na najnowszych trendach i inspirującą atmosferę. Zajęcia będą odbywać się w komfortowych salach i kameralnych grupach warsztatowych.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.conceptlabs.pl/szkolenia/user-experience.html

Przeczytaj także:   ASUS nagrodzony za niezwykły design

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Połowa mężczyzn ogląda piłkę co najmniej trzy razy w tygodniu

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Operacja Emmental pomoże w odparciu ataków pishingowych

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku