Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/12/2014

Najlepsi gracze wracają do Katowic na Intel Extreme Masters

Między 12 a 15 marca 2015 w Katowicach odbędą się Mistrzostwa Świata gier komputerowych Intel Extreme Masters. Ze względu na olbrzymi sukces poprzednich edycji imprezy, została ona powiększona o targi rozrywki elektronicznej Intel ESL Expo Katowice na 8.000 mkw powierzchni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przylegającym bezpośrednio do Spodka.

Finał Mistrzostw Świata Intel Extreme Masters zgromadzi w Spodku najlepszych na świecie graczy wyłonionych na drodze eliminacji w Chinach, USA, Kanadzie, Niemczech i Tajwanie. Najważniejsze mecze turnieju rozegrane zostaną w hali Spodka oraz w obrębie wystawy Intel ESL Expo, gdzie pokażą się największe firmy z branży IT oraz gier komputerowych, m.in. Intel, BenQ, GIGABYTE, HyperX i ROCCAT.

Poza finałem Intel Extreme Masters odbędzie się szereg innych turniejów gier komputerowych, m.in. turniej Counter-Strike: Global Offensive sponsorowany przez firmę Intel. Poprzednią edycję Intel Extreme Masters w Katowicach odwiedziły 73.000 osób, a ponad 10 milionów fanów obejrzało rozgrywki za pomocą serwisu Twitch. Powiększenie imprezy pozwala organizatorom na wpuszczenie znacznie większej liczby publiczności.

W dniach 13-15 marca 2015 wstęp na Intel Extreme Masters oraz Intel ESL Expo będzie darmowy. 12 marca zarezerwowany jest dla gości biznesowych oraz mediów, dla których  odbędą się liczne seminaria i konferencje.

Najlepsi gracze wracają do Katowic na Intel Extreme Masters

(RED)

Przeczytaj także:   Radio dla gejów w pakiecie nowych stacji w OPEN.FM

Techcity na Facebooku