18/12/2014

Pomaganie przez Logowanie

Wystartowała świąteczna akcja Wirtualnej Polski i Fundacji Mam Marzenie – „Pomaganie przez Logowanie”. Od teraz każde logowanie do WP Poczty służy szczytnemu celowi – pomaga spełnić marzenia podopiecznych fundacji.

Do akcji „Pomaganie przez Logowanie” może włączyć się każda osoba korzystająca z usługi e-mail w Wirtualnej Polsce. Wystarczy, że do 31 grudnia będzie regularnie logować się do swojej skrzynki pocztowej. W zamian za tę, dla wielu codzienną, aktywność, WP przekaże fundusze na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Liczba wejść na pocztę będzie zliczana. Po zalogowaniu użytkownik zobaczy „pasek postępu” – informację o tym, czyje i jakie marzenie jest właśnie w trakcie realizacji oraz jak wiele logowań potrzeba, by je sfinalizować. Biorący udział w „Pomaganiu przez Logowanie” będą na bieżąco informowani o postępach akcji.

To pokazuje, jak niewiele trzeba, by spełnić skryte marzenia najmłodszych. Dla użytkowników Poczty WP sprawdzanie wiadomości elektronicznych to zwyczajna czynność dnia codziennego, a dla naszych podopiecznych wyjątkowa szansa na spełnienie ich fantazji i możliwość, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie.mówi Karolina Adamska, Wiceprezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie.

świąteczna akcja Wirtualnej Polski i Fundacji Mam Marzenie – „Pomaganie przez Logowanie”

(RED/WP)

Udostępnij ten artykuł...