Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/12/2014

Słuchawki dla mobilnych miłośników audio

Sony MDR-ZX310AP to słuchawki, które mogą przypaść do gustu mobilnym miłośnikom dźwięku. Osobom, które nie rozstają się z muzyką nawet na chwilę. Dzięki składanej konstrukcji można w każdej chwili schować słuchawki do plecaka i cieszyć się pełną wygodą.

Ciekawym rozwiązaniem jest pilot i mikrofon umiejscowiony na przewodzie. Dzięki nim właściciele smartfonów z Androidem będą mogli prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się również podczas jazdy na rowerze, deskorolce, itp.

Nowe słuchawki Sony to nie tylkowygoda, ale także jakość. Dzięki 30-milimetrowym przetwornikom oraz szerokim pasmie przenoszenia (10 Hz – 24 kHz) zestaw dostarcza do uszu pełne szczegółów, czyste i zrównoważone brzmienie. Wspierane przez system Beat Response Control poradzą sobie z reprodukcją najmocniejszych partii basowych, co szczególnie docenią miłośnicy współczesnego brzmienia.  Sugerowana cena słuchawek wynosi 135 zł.

Sony MDR-ZX310AP to słuchawki, które mogą przypaść do gustu mobilnym miłośnikom dźwięku

(RED)

Przeczytaj także:   Samsung WB2000 - 10 zdjęć na sekundę i filmy Full HD

Techcity na Facebooku