Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/12/2014

Słuchawki Soundboost 3.1 – ładne i bardzo mobilne

Overmax zaprezentował na polskim rynku nowy produkt – słuchawki bezprzewodowe Soundboost 3.1. To wygodne, składane słuchawki Hi-Fi, które łączą się z dowolnym sprzętem wyposażonym w technologię Bluetooth oraz NFC (Near Field Communication).

Soundboost 3.1 działają w oparciu o technologie NFC i Bluetooth, co oznacza, że nie potrzebujemy już kabla, by odbierać rozmowy telefoniczne czy słuchać muzyki  z telefonu. Wystarczy, by urządzenie, z którym będziemy chcieli się połączyć, również obsługiwało Bluetooth, a cała komunikacja przebiegnie łatwo i szybko. Dzięki NFC (Near Field Communication) można również bezprzewodowo przełączać się z rozmów na muzykę, bez dodatkowego parowania urządzeń.

Słuchawki mają składaną konstrukcję i posiadają wbudowany akumulator, który zapewnia 7 godzin słuchania muzyki czy rozmów przez telefon, bez konieczności ładowania. Czas czuwania urządzenia to nawet 185 godzin. Czas ładowania baterii 2-3 godzin.

Słuchawki Overmax Soundboost 3.1

(RED)

Przeczytaj także:   SANYO PLC-XW200 i PLC-XW250 - ekologiczne projektory edukacyjne

Techcity na Facebooku