Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/12/2014

Tamrac Jazz 78 – bardzo kompaktowy plecak dla fotografów

Tamrac, producent akcesoriów foto, zaprezentował plecak na jedno ramię przeznaczony dla amatorów fotografii. Jazz 78 to rozwiązanie typu sling, które umożliwia dostęp do sprzętu bez potrzeby zdejmowania go.

Tamrac Jazz 78 - bardzo kompaktowy plecak dla fotografówTamrac Jazz 78 to kompaktowa, lekka torba na ramię, która pomieści lustrzankę z dołączonym obiektywem o maksymalnej długości ok. 15 cm lub aparat systemowy. Ponadto użytkownik zmieści w nim dwa małe obiektywy oraz ładowarkę. Po przesunięciu torby z pleców na przód ciała można sięgnąć po sprzęt poprzez boczną klapę. Zaletą tego rozwiązania jest natychmiastowy dostęp do aparatu i możliwość uchwycenia ciekawego kadru. Funkcjonalna kieszeń w bocznej klapie idealnie nadaje się do przechowywania zaślepek na obiektywy, filtrów czy baterii.

Oddzielna, górna kieszeń przeznaczona jest na osobiste drobiazgi. Wyposażona w siatkową kieszonkę zamykaną na zamek błyskawiczny pomieści drobne akcesoria, takie jak karty pamięci czy baterie. W bocznej kieszeni schowamy bidon lub inne akcesoria. Wyłożony pianką pas główny równomiernie rozkłada ciężar, dzięki czemu nie odczujemy zmęczenia nawet podczas całodniowej wędrówki. Cena plecaka: 249 zł.

Wymiary plecaka:
– Wymiary wewnętrzne komory górnej: 22 x 14 x 20 cm
– Wymiary wewnętrzne komory dolnej: 23 x 13 x 23 cm
– Wymiary zewnętrzne: 22 x 17 x 48 cm
– Waga: 765 g

(RED)

Przeczytaj także:   Czujnik od Sony dla fanów tenisa

Techcity na Facebooku