19/12/2014

Zegarek LG G Watch R debiutuje w Polsce

Od dziś w ofercie PLAY na polskim rynku zawita długo oczekiwany inteligentny zegarek LG G Watch R. To pierwsze na świecie urządzenie stworzone w konwencji zegarka wyposażonego w wyświetlacz Plastic OLED (P-OLED), wykorzystujący 100 procent swojej okrągłej powierzchni.

LG G Watch R jest wyposażony w 1.3 calowy, okrągły wyświetlacz P-OLED, oferujący doskonałą jakość obrazu nawet przy intensywnym świetle słonecznym oraz pod dużym kątem patrzenia. LG zastosowało w nim wydajny procesor Snapdragon 400 1.2GHz, 4 GB pamięci wewnętrznej, 512 pamięci operacyjnej RAM oraz baterię o pojemności 410 mAh.

Inteligentny zegarek LG G Watch R dostarczy najbardziej potrzebnych informacji w każdym miejscu i o każdej porze poprzez głosowe rozpoznawanie poleceń. Zegarek wyświetli wszystkie powiadomienia z telefonu, czy to przypomnienia, wiadomości, czy po prostu informację o przychodzącym połączeniu. Ponadto za pomocą LG Health lub innych aplikacji fitness, użytkownicy mogą monitorować postęp swoich treningów wykorzystując pomiar tętna przy pomocy wbudowanego czujnika PPG.

LG G Watch R debiutuje w Polsce

Wygląd LG G Watch R nawiązuje do tradycyjnych, kultowych zegarków. Ma okrągłą tarczę, wzmocnioną stalą nierdzewną, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. Styl tarczy, będącej jednocześnie tapetą urządzenia, możemy zmieniać według własnych upodobań. Ponadto ma znacznik IP67, co oznacza, że jest odporny na półgodzinne zanurzenie do głębokości 1m oraz posiada całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu. 22 milimetrowy, skórzany pasek jest w pełni wymienny i dodaje całości stylowej estetyki z nowoczesnym wykończeniem.

LG G Watch R jest już dostępny w sieci Play w sklepie internetowym w cenie 1099 zł w ofercie Play na kartę oraz z ofercie z abonamentem od 1 zł.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...