Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/01/2015

ASUS sprzedał 500 milionów płyt głównych

Firma ASUS poinformowała, że od momentu powstania w 1989 roku sprzedała 500 milionów płyt głównych. Ten ważny moment, w którym niezwykle istotną rolę odegrali użytkownicy, podkreśla skierowany do nich konkurs. Można wygrać wyjątkowy, przygotowany specjalnie na tę okazję komputer z białą płytą główną ASUS Sabertooth Z97 Sabranco.

Aby uczcić 25 lat istnienia i nowy wynik w sprzedaży, ASUS zaprasza fanów z całego świata do wzięcia udziału w konkursie “500 milionów płyt głównych”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Do 12 lutego 2015 roku będzie on dostępny na stronie http://www.asus.com/Microsite/mb/ASUSMB1st. Wystarczy udostępnić ją na Facebooku z hasztagiem #ASUSMB1 i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących historii firmy ASUS.

Główną nagrodą jest jedyny w swoim rodzaju komputer, zaprojektowany i stworzony przez moddera Jesse Palacio, a zatytułowany ‘Tiger Soul’. Zainspirowany został limitowanym modelem płyty głównej Sabertooth Mark S, a niepowtarzalna, biała obudowa z motywami ASUS TUF została wykonana ręcznie.

W cotygodniowych losowaniach będą do wygrania także m.in.: dwupasmowy router RT-AC87U, mobilny projektor S1, myszka ROG Gladius, przenośny monitor MV168+ oraz mini komputer VivoPC VM40B.

ASUS sprzedał 500 milionów płyt głównych

 

(RED/ASUS)

Przeczytaj także:   ECO600 – długodystansowiec od GIGABYTE

Techcity na Facebooku