Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

09/01/2015

Canvio Connect II – dysk z szerokim dostępem

Toshiba przedstawiła Canvio Connect II przenośny, zewnętrzny dysk HDD umożliwiający użytkownikom zdalny dostęp do plików poprzez komputer, tablet lub smartfon. Na dysku można zapisać ponad 571,000 zdjęć, 526,000 piosenek lub 1,640 filmów.

Wystarczy tylko jeden przycisk, aby wejść w ulubione zdjęcia, filmy i muzykę, dzięki 10GB darmowej pamięci w chmurze (dzięki temu można połączyć Canvio Connect II do komputera i lokalnej sieci). Canvio Connect II oferuje max. 2 TB pamięci oraz stylową i lekką obudowę dostępną w pięciu kolorach. W połowie 2015 roku na rynku pojawi się wersja 3 TB.

Canvio Connect II jest kompatybilny ze standardem USB 3.0 oraz 2.0 USB i umożliwia połączenie zarówno z komputerami PC i Mac dzięki sterownikowi NTFS. Wraz z NTI Backup Now EZ, użytkownik może stworzyć kopię zapasową poszczególnych plików lub całego systemy, a dzięki wbudowanemu czujnikowi wstrząsów, dysk jest odporny na przypadkowe wstrząsy.

Canvio Connect II będzie dostępny w sprzedaży od lutego 2015 roku, w sugerowanej cenie 254 zł w wersji 500GB, 323 zł w wersji 1TB oraz 496 zł w wersji 2TB.

Canvio Connect II - dysk z szerokim dostępem

(RED)

Przeczytaj także:   Action dystrybutorem monitorów LCD firmy BenQ

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Action dystrybutorem monitorów LCD firmy BenQ

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   KodyRabatowe.pl – w 4 lata od startupu do rentownego biznesu

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku