Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/01/2015

Nikon COOLSHOT 40/40i – dalmierze dla golfistów

Nikon zaprezentował dalmierze laserowe COOLSHOT 40 oraz 40i. Urządzenia zaprojektowane z myślą o miłośnikach gry w golfa, wyróżniają się kompaktowymi wymiarami i precyzyjnym pomiarem odległości do 590 metrów.

Model COOLSHOT 40 jest przeznaczony wyłącznie do pomiaru rzeczywistej odległości i może być używany w trakcie zawodów, jeśli lokalny regulamin zezwala na użycie dalmierza laserowego. Model COOLSHOT 40i świetnie sprawdzi się na polach golfowych o skomplikowanej topografii. Wyposażony w bardziej zaawansowany układ pomiarowy, który wyświetla odległość z uwzględnieniem nachylenia (odległość w poziomie ± wysokość).

Oba modele wyposażono w wysokiej jakości monokular, którego wszystkie soczewki pokryte zostały wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi. Zapewnia to uzyskanie jasnego obrazu o wysokim kontraście. W przypadku celów znajdujących się na tle innych obiektów, aby poznać odległość wystarczy użyć trybu priorytetu pierwszego planu.

Technologia HYPER READ firmy Nikon pozwala wyświetlić odległość błyskawicznie (po ok. 0,5 sek.), niezależnie od odległości od celu. Dzięki niewielkim rozmiarom, odporne na deszcz, COOLSHOT 40 oraz 40i z łatwością zmieszczą się w kieszeni kurtki lub spodni, dzięki czemu można je mieć przy sobie nawet podczas najdłuższych rozgrywek.

Nikon COOLSHOT 40/40i - precyzyjne dalmierze laserowe

(RED/Nikon)

Przeczytaj także:   75 proc. klientów jest zadowolonych z nowych przepisów o zakupach w sieci

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Nowy cennik […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Reference RM6.2 – nowy samochodowy system audio

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   NVIDIA i Audi – GPU w każdym samochodzie

Techcity na Facebooku