Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

26/01/2015

S.T.R.I.K.E. M – bardzo mobilna klawiatura

Mad Catz zaprezentował niezwykle mobilną klawiaturę o nazwie S.T.R.I.K.E. M. Ważące 190 g urządzenie posiada wszystko, co potrzeba zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki czujnikowi optycznemu i funkcjonalnym przyciskom, przeglądanie stron www, granie i zarządzanie mediami jest przyjemnością.

Technologia Micro P.U.L.S.E., gwarantuje cichą pracę klawiszy i precyzję działania. Podświetlane nasadki klawiszy zwiększają ich widoczność, a wbudowany czujnik dotykowy eliminuje konieczność podłączania myszki. Dzięki temu S.T.R.I.K.E. M jest idealnym narzędziem do przeglądania stron www, oglądania wideo i gry.

Zestaw przycisków multimedialnych takich jak: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu, oferuje wygodę podczas słuchania muzyki czy oglądania wideo. Wbudowany potencjometr umożliwia zarządzanie poziomem głośności nie ruszając się z miejsca.

Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na bezproblemowe połączenie ze smartfonem, tabletem, urządzeniami z systemem iOS (Mac) oraz Windows. Przycisk parowania umożliwia w kilka sekund połączenie do 4 urządzeń jednocześnie. Operując tym samym przyciskiem, wybierzemy urządzenie z którym chcemy aktualnie pracować.

S.T.R.I.K.E. M -  bardzo mobilna klawiatura

Nowoczesny czujnik oparty na dotyku, umożliwia operowanie kursorem na ekranie w taki sposób, jakbyśmy to robili myszką. Po obu stronach gładzika znajdują się przyciski, które oferują identyczną funkcjonalność jak lewy i prawy przycisk myszy. Dzięki temu nawigacja staje się szybsza, bardziej komfortowa i nie wymaga podłączenia myszki.

Dzięki niskiej wadze, bo zaledwie 190 g, i modułowi Bluetooth, S.T.R.I.K.E. M jest doskonałym narzędziem do pracy i zabawy nie tylko w domu, ale i w podróży. Litowo-polimerowy akumulator zapewnia pełną swobodę do 45 godz. pracy bez konieczności dodatkowego ładowania. Dołączona do klawiatury uniwersalna podstawka pozwoli wygodnie ustawić tablet, dzięki czemu do pracy nie potrzeba zbyt wiele miejsca. Cenę produktu ustalono na poziomie 429 zł.

(RED)

Przeczytaj także:   3G trafia pod strzechy

Cashback od Goodie czyli jak z zakupów wycisnąć więcej

W czasie kryzysu, rosnącej drożyzny i niepewności na rynku pracy dyscyplina w wydatkach to podstawa. Tak samo, jak szukanie okazji na zaoszczędzenie przysłowiowych paru „groszu”. I nie tylko o promocje chodzi, ale też narzędzia, które pozwolą odzyskać choć część wydawanej przez nas kasy. Jednym z nich jest Goodie, które oferuje tzw. cashback lub jak wolą inni […]

Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?

Wprawdzie Black Friday 2000 już za nami, ale przed nami Cyber Monday, a potem kolejne świąteczne „promocje”, a po nich zapewne „noworoczne wyprzedaże” itp., itd. „Poradnik zakupowy – jak nie dać się nabrać na pseudo promocje?” potraktujcie więc uniwersalnie. Przeczytaj także:   Komputronik wspiera ekologiczny program firmy D-Link

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19. Mamy kolejne restrykcje i obostrzenia związane z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. Przed nami święta i Nowy Rok. Tradycyjnie to okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy świąteczne eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   […]

Techcity na Facebooku