26/01/2015

S.T.R.I.K.E. M – bardzo mobilna klawiatura

Mad Catz zaprezentował niezwykle mobilną klawiaturę o nazwie S.T.R.I.K.E. M. Ważące 190 g urządzenie posiada wszystko, co potrzeba zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki czujnikowi optycznemu i funkcjonalnym przyciskom, przeglądanie stron www, granie i zarządzanie mediami jest przyjemnością.

Technologia Micro P.U.L.S.E., gwarantuje cichą pracę klawiszy i precyzję działania. Podświetlane nasadki klawiszy zwiększają ich widoczność, a wbudowany czujnik dotykowy eliminuje konieczność podłączania myszki. Dzięki temu S.T.R.I.K.E. M jest idealnym narzędziem do przeglądania stron www, oglądania wideo i gry.

Zestaw przycisków multimedialnych takich jak: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu, oferuje wygodę podczas słuchania muzyki czy oglądania wideo. Wbudowany potencjometr umożliwia zarządzanie poziomem głośności nie ruszając się z miejsca.

Wbudowany moduł Bluetooth pozwala na bezproblemowe połączenie ze smartfonem, tabletem, urządzeniami z systemem iOS (Mac) oraz Windows. Przycisk parowania umożliwia w kilka sekund połączenie do 4 urządzeń jednocześnie. Operując tym samym przyciskiem, wybierzemy urządzenie z którym chcemy aktualnie pracować.

S.T.R.I.K.E. M -  bardzo mobilna klawiatura

Nowoczesny czujnik oparty na dotyku, umożliwia operowanie kursorem na ekranie w taki sposób, jakbyśmy to robili myszką. Po obu stronach gładzika znajdują się przyciski, które oferują identyczną funkcjonalność jak lewy i prawy przycisk myszy. Dzięki temu nawigacja staje się szybsza, bardziej komfortowa i nie wymaga podłączenia myszki.

Dzięki niskiej wadze, bo zaledwie 190 g, i modułowi Bluetooth, S.T.R.I.K.E. M jest doskonałym narzędziem do pracy i zabawy nie tylko w domu, ale i w podróży. Litowo-polimerowy akumulator zapewnia pełną swobodę do 45 godz. pracy bez konieczności dodatkowego ładowania. Dołączona do klawiatury uniwersalna podstawka pozwoli wygodnie ustawić tablet, dzięki czemu do pracy nie potrzeba zbyt wiele miejsca. Cenę produktu ustalono na poziomie 429 zł.

(RED)

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...