Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

20/01/2015

Telefon M-LIFE ML0651 – idealny dla seniora

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka. A to zobowiązuje. Także nas. Przygotowaliśmy propozycję prezentu dla seniorów. Prezentu bardzo mobilnego i praktycznego – chodzi o telefon M-LIFE ML0651.

Telefon M-LIFE ML0651 został zaprojektowany tak, aby posługiwanie się nim nie stanowiło żadnego problemu, a każdy posiadacz mógł w pełni wykorzystać jego możliwości. Urządzenie wyposażone zostało w czytelny, kolorowy wyświetlacz, na którym bez problemu można poruszać się po intuicyjnym menu. Niezaprzeczalną zaletą urządzenia jest tryb głosowego czytania klawiszy w czasie wybierania numeru. Dzięki niemu każdy senior ma pewność, że wybrany numer jest poprawny. Dodatkowa funkcja szybkiego wybierania, sprawia, że bez problemu za pomocą jednego klawisza telefon połączy się ze zdefiniowaną wcześniej osobą. Komfort w czasie prowadzenia rozmów zapewnia też bardzo dobrej jakości głośnik oraz funkcja regulacji głośności.

ML0651 nie tylko daje osobie starszej możliwość bycia w stałym kontakcie z bliskimi, ale również poczucie bezpieczeństwa. Z tyłu telefonu znajduję się klawisz SOS, dzięki któremu użytkownik jednym dłuższym przyciśnięciem może poinformować głośnym alarmem o stanie zagrożenia. W tym czasie telefon wyśle także SMS o potrzebie pomocy do zdefiniowanych wcześniej pięciu osób, a dodatkowo łączy z każdą z nich do momentu odebrania połączenia. Dodatkową, przydatną szczególnie starszym osobom opcją jest latarka, którą uruchamia zamieszczony z boku obudowy przycisk.

ML0651 wyposażony został w wytrzymałą baterię, która wystarcza na ok. 7 godz. nieprzerwanych rozmów oraz do 240 godz. w trybie czuwania. Dołączona do zestawu stacja dokująca umożliwia wygodne i bezproblemowe ładowanie, a co najważniejsze wyeliminuje częsty problem zagubionych ładowarek lub splątanych kabli.

Telefon M-LIFE ML0651 - idealny dla seniora

(RED)

Przeczytaj także:   Nowa kolekcja pianin PRIVIA

Świąteczne eventy online

Jesteśmy w szczycie drugiej fali zachorowań na wirusa COVID-19, kolejnych restrykcji i obostrzeń związanych z przemieszczaniem, spotykaniem się i organizacją wydarzeń. A przed nami święta i Nowy Rok, tradycyjnie okres wzmożonej aktywności także ze strony firm, które organizują spotkania ze swoimi pracownikami i partnerami. Czy eventy online zastąpią nam te prawdziwe? Przeczytaj także:   Nowy, lekki […]

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Polska akcja na Twitterze jedną z najpopularniejszych na świecie

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   GeIL 2133MHz dla platformy LGA 1156

Techcity na Facebooku